Відповіді на запитання за темою Нарахування та сплата ПДФО

Оподаткування ПДФО допомоги на лікування в Україні або за кордоном
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума коштів, що надає благодійна організація як допомогу на лікування або медичне обслуговування фізособи в Україні або за кордоном, і які необхідно підтвердні документи для цілей оподаткування?
107
Допомога членам сімей загиблих працівників товариства: що з ПДФО та ВЗ
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО та військовим збором виплата благодійної допомоги (профспілкової виплати), яка не передбачена умовами Статуту профспілкової організації, або виплата допомоги членам сімей загиблих працівників товариства?
66
Виплата завдатку за попереднім договором купівлі-продажу нерухомості: що з ПДФО
Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом фізичній особі забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?
1033
Як у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості
Яким чином у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості, за якою минув строк позивної давності, що обліковувалася в юридичної особи, якщо дану заборгованість списали на користь фізичної особи – боржника?
664
Чи оподатковувати ПДФО дохід фізичної особи за здану вторинну сировину
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума доходу, отримана фізособою за здані (продані) ним вторинну сировину, побутові відходи, брухт чорних металів, брухт кольорових металів, включаючи використані (виснажені) акумулятори електричні свинцево-кислотні, залишки та брухт електричних акумуляторів із вмістом свинцю, та брухт дорогоцінних металів, проданий НБУ?
86
Фізособа не подала декларацію про майновий стан: чи може ДПС нарахувати ПДФО
Чи може контролюючий орган нарахувати грошові зобов’язання по ПДФО якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи, а податковий агент подав податковий розрахунок та зазначив суму нарахованого (сплаченого) доходу?
232
Як сплачувати ПДФО у разі, якщо малолітня/неповнолітня дитина отримує подарунок (спадщину)
Яким чином сплачується ПДФО у разі, якщо малолітня/неповнолітня дитина отримує подарунок (спадщину) від фізособи-резидента, що не є членом сім’ї першого/другого ступеня споріднення?
467
Сплата ПДФО спадкоємцями/обдарованими резидентами України при сплаті податку до нотаріального посвідчення
До якого бюджету потрібно сплачувати ПДФО спадкоємцями/обдарованими резидентами України, які сплачують цей податок до нотаріального посвідчення свідоцтва про право на спадщину/договору дарування?
220