Відповіді на запитання за темою Неприбуткові організації

Який документ підтверджує статус благодійника-фізособи-волонтера
Який документ у період обмеження доступу до Реєстру волонтерів підтверджує статус благодійника – фізичної особи – волонтера (який надає волонтерську допомогу індивідуально) та чи може повідомлення про включення до Реєстру волонтерів підтверджувати такий статус?
125
Як подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів неприбутковою організацією
У який спосіб подавати ліквідаційний Звіт про використання доходів (прибутків) неприбутковою організацією, якщо формою не передбачили відмітки про подання його за останній податковий (звітний) період, на який припадає дата ліквідації та протягом якого строку подавати такий Звіт після прийняття рішення про ліквідацію?
627
Благодійна організація перераховує допомогу іншій благодійній організації: чи втратить статус неприбутківця
Чи розцінюють перерахунки благодійною організацією іншим таким організаціям благодійної допомоги як нецільове використання допомоги? Чи призведе це до втрати ознаки неприбутковості з подальшим виключенням з Реєстру неприбуткових установ та організацій?
391
Благодійна допомога фізособам: що з ПДФО
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить у вигляді майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги)?
806
За якою формою прибуткової декларації звітувати резидентам Дія Сіті за 2022 рік
За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді платники податку на прибуток, у т. ч. резиденти Дія Сіті — платники податку на особливих умовах, подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за 2022 рік?
398
Як неприбутковою організацією заповнюється заява за ф. 1-РН, якщо бухоблік ведеться аудиторською фірмою
Як неприбутковою установою (організацією) заповнюється рядок «Головний бухгалтер» поля 5 реєстраційної заяви за формою 1-РН, якщо посада головного бухгалтера штатним розкладом не передбачена та/або бухгалтерський облік ведеться аудиторською фірмою на підставі договору (аутсорсингу бухгалтерських послуг) з визначенням відповідальної особи за його ведення?
322
Чи необхідно ОСББ подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП
Чи необхідно об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку (далі – ОСББ) подавати до контролюючого органу повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією щодо багатоквартирного будинку, відносно якого таке ОСББ здійснює управлінські функції?
860
Чи утримують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів нерезиденту
Чи утримують та сплачують податок на доходи нерезидента неприбуткові організації при виплаті доходів на користь нерезидентів та який порядок відображення таких виплат у податковій звітності?
416
Як здійснюється перереєстрація неприбуткової організації при внесенні змін до установчих документів
Яким чином здійснюється перереєстрація неприбуткової організації при внесенні змін до установчих документів та як при цьому подається заява і установчі документи до контролюючого органу?
539