Відповіді на запитання за темою Податок на прибуток: пільги та звільнення від оподаткування

Алгоритм заповнення окремих рядків додатка Дія до Декларації з податку на прибуток
Чи потрібно вказувати в р. 14.3 Додатку ДІЯ (рядок 14) комісію, яку банк утримав з фірми на обслуговування відкритого в ньому рахунку? Чи потрібно включати в р. 14.6 послуги, які фірма надає фірмам з переліку 480? Якщо так, то як у такому разі заповнювати рядок 15? За умови, що у 2023 році фірма була: у 1 кварталі — платником податку на прибуток, з 2 кварталу — платником ПНВК.
61
Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
73
Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
516
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
266
Благодійна допомога фізособам: що з ПДФО
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить у вигляді майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги)?
805
Довідку-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування видають за звітний (податковий) період – рік
У який спосіб платник податків (ЮО, ФОП, ФО) подає заяву на отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування відповідно до норм міжнародних договорів, який порядок видачі та термін дії такої довідки?
719
Чи коригувати фінрезультат до оподаткування послуг на лікування або навчання працівників
Чи коригують фінрезультат до оподаткування відповідно до підпунктів 140.5.9 та 140.5.10 ПКУ на суму коштів, перерахованих платником податку надавачам послуг на лікування або навчання своїх працівників?
458
Чи передбачена відповідальність за заниження ПЗ у прибутковій декларації за 2021 рік та І квартал 2022 року
Чи передбачена відповідальність у разі заниження ПЗ платником податків у прибутковій декларації за 2021 рік та І квартал 2022 року, за подальшого уточнення ПЗ в уточнювальному розрахунку до Декларації?
461