Відповіді на запитання за темою Податок на прибуток: пільги та звільнення від оподаткування

Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
406
Чи враховують дохід на спецгрупі для обрахунку граничного розміру доходу для контрольованих операцій
Яким чином враховуватимуть розмір доходу, отриманого при перебуванні на спрощеній системі з особливостями оподаткування, для обрахунку граничного розміру доходу для визначення вартісного критерію контрольованих операцій, починаючи з 01.04.2022 року?
166
Благодійна допомога фізособам: що з ПДФО
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО благодійна допомога, у тому числі гуманітарна допомога, яка надходить у вигляді майна (безоплатно виконаної роботи, наданої послуги)?
691
Довідку-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування видають за звітний (податковий) період – рік
У який спосіб платник податків (ЮО, ФОП, ФО) подає заяву на отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування відповідно до норм міжнародних договорів, який порядок видачі та термін дії такої довідки?
607
Чи коригувати фінрезультат до оподаткування послуг на лікування або навчання працівників
Чи коригують фінрезультат до оподаткування відповідно до підпунктів 140.5.9 та 140.5.10 ПКУ на суму коштів, перерахованих платником податку надавачам послуг на лікування або навчання своїх працівників?
375
Чи передбачена відповідальність за заниження ПЗ у прибутковій декларації за 2021 рік та І квартал 2022 року
Чи передбачена відповідальність у разі заниження ПЗ платником податків у прибутковій декларації за 2021 рік та І квартал 2022 року, за подальшого уточнення ПЗ в уточнювальному розрахунку до Декларації?
374
Як подавати декларацію з податку на прибуток, якщо протягом одного кварталу перейшли на ЄП 2% та повернулися на загальну систему
Який порядок подання податкової декларації з податку на прибуток підприємств, якщо платник податку (який застосовує річний або квартальний звітний період), протягом одного кварталу перейшов на сплату ЄП третьої групи зі ставкою 2 відс. та повернувся на загальну систему оподаткування?
1017