Відповіді на запитання за темою Об’єкт та база нарахування ПДФО

Як сплачувати ПДФО у разі, якщо малолітня/неповнолітня дитина отримує подарунок (спадщину)
Яким чином сплачується ПДФО у разі, якщо малолітня/неповнолітня дитина отримує подарунок (спадщину) від фізособи-резидента, що не є членом сім’ї першого/другого ступеня споріднення?
412
Чи виникає додаткове благо у фізособи-позичкодавця, якщо ремонт автомобіля здійснює юрособа-користувач
Чи виникає дохід у вигляді додаткового блага у фізособи-позичкодавця, якщо юрособа-користувач за свій рахунок проводить технічне обслуговування, поточний, капітальний ремонти транспортного засобу, про що зазначили в договорі позички на безоплатній основі, однак у ньому не передбачили, що позичкодавець ці витрати відшкодовує?
559
Як оподатковувати ПДФО дохід від продажу земельних ділянок с/г призначення
За якими ставками ПДФО оподатковують доходи фізичної особи – резидента, отримані від послідовного продажу протягом звітного податкового року двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення у вигляді часток (паю), які були отримані у спадщину?
529
Відображення у додатку 4ДФ орендної плати, що нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи
Яким чином відображають в додатку 4ДФ до Розрахунку орендну плату, яка нарахували на користь померлого орендодавця - фізособи, а виплачують його спадкоємцям?
1681
Чи подавати нульову декларацію, за об’єкти рухомого/нерухомого майна, що отримані у спадок
Чи потрібно подавати одноразову (спеціальну) добровільну декларацію, за об’єкти рухомого або нерухомого майна, які були отримані у спадок (подарунок) від члена сім’ї першого або другого ступеня споріднення?
433