Відповіді на запитання за темою Акцизна накладна

Порядок заповнення акцизної накладної при відпуску пального через паливороздавальні колонки
Який порядок заповнення акцизної накладної платником акцизного податку при відпуску пального не платнику акцизного податку через паливороздавальні колонки в паливний бак транспортного засобу?
450
Коли подавати останню Довідку щодо акцизного складу, реєстрацію якого анулюють
За який період СГ повинен подати останню довідку про зведені за добу підсумкові облікові дані щодо обсягів обігу (отримання/відпуску) та залишків пального на акцизному складі пального, реєстрація якого анулюється?
863
Помилка в реквізиті «Особа — отримувач пального» або «Особа — отримувач спирту етилового» акцизної накладної: як виправити
Який порядок виправлення помилки в реквізиті «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового» акцизної накладної?
528
Як заповнити акцизну накладну при реалізації пального з власного акцизного складу
Яким чином та в скількох примірниках заповнюється акцизна накладна при реалізації пального з власного акцизного складу до власного акцизного складу пересувного, та акцизна накладна при подальшій реалізації такого пального з акцизного складу пересувного отримувачу пального госпсуб’єкту-неплатнику податку на адресу місця зберігання пального, яке не є акцизним складом?
582
Як виправити помилки в акцизній накладній
Яким чином виправити помилки допущені у рядках «Коди операцій для складання в одному примірнику», «Умови оподаткування», «Напрям використання» акцизної накладної?
689
Внаслідок змін температури повітря виникла різниця між залишками пального на складі: чи складати акцизні накладні
Чи складати акцизні накладні на різницю між обсягами залишків пального, що обліковують у СЕАРП і СЕ, і фактичними залишками пального на акцизному складі, що виникла внаслідок впливу змін температури повітря та приведення літрів до температури 15 °C?
1791