Відповіді на запитання за темою Акцизна накладна

Помилка в реквізиті «Особа — отримувач пального» або «Особа — отримувач спирту етилового» акцизної накладної: як виправити
Який порядок виправлення помилки в реквізиті «Особа - отримувач пального» або «Особа - отримувач спирту етилового» акцизної накладної?
327
Як заповнити акцизну накладну при реалізації пального з власного акцизного складу
Яким чином та в скількох примірниках заповнюється акцизна накладна при реалізації пального з власного акцизного складу до власного акцизного складу пересувного, та акцизна накладна при подальшій реалізації такого пального з акцизного складу пересувного отримувачу пального госпсуб’єкту-неплатнику податку на адресу місця зберігання пального, яке не є акцизним складом?
389
Як виправити помилки в акцизній накладній
Яким чином виправити помилки допущені у рядках «Коди операцій для складання в одному примірнику», «Умови оподаткування», «Напрям використання» акцизної накладної?
539
Внаслідок змін температури повітря виникла різниця між залишками пального на складі: чи складати акцизні накладні
Чи складати акцизні накладні на різницю між обсягами залишків пального, що обліковують у СЕАРП і СЕ, і фактичними залишками пального на акцизному складі, що виникла внаслідок впливу змін температури повітря та приведення літрів до температури 15 °C?
1307
Чи будуть штрафні санкції за порушення термінів реєстрації АН на період дії воєнного стану
Чи застосовують штрафні санкції за порушення граничних термінів реєстрації акцизних накладних/розрахунків коригування до акцизних накладних в Єдиному реєстрі акцизних накладних та за неподання/несвоєчасне подання електронних документів, що містять дані про фактичні залишки пального та обсяг обігу пального або спирту етилового, вчинені під час дії воєнного стану?
546
Реєстрація АН на обсяги пального або спирту етилового, реалізованого особам - не платникам акцизного податку
Які терміни реєстрації в ЄРАН акцизних накладних, складених на обсяги пального або спирту етилового, реалізованого особам - не платникам акцизного податку?
357