Наші видання

Експертус Головбух

У роботі бухгалтера щодня виникають різні запитання з бухгалтерського обліку та оподаткування, особливо з огляду на постійні зміни у законодавстві.

Усе, що потрібно бухгалтеру в мінливих умовах сьогодення, експерти бухгалтерського напряму готують та публікують у фахових виданнях Цифрового видавництва Експертус.

Експертно-правова система «Експертус Головбух»  — система, створена спеціально для бухгалтерів. Тут ви отримєте консультації, судові огляди, зразки, форм і шаблони, бухгалтерські проведення, зручні довідкові таблиці, архів журналів «Головбух». Не знайшли бажаного? Не біда, поставте (безплатно!) запитання експертам та отримайте однозначне і гарантовано правильне рішення на будь-яку робочу ситуацію. Відповіді надають авторитетні експерти, провідні аудитори, посадові особи міністерств та відомств.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ⏩

Експертус Головбух

ОФОРМІТЬ ДЕМОДОСТУП ДО СИСТЕМИ

Тижневик «Головбух»  — журнал, який спрощує роботу бухгалтера. Щотижня ви будете отримувати відповіді на актуальні запитання, роз’яснення і коментарі експертів. Це допоможе вам заощадити час на пошук актуальної інформації. У журналі також знайдете зразки, форм і шаблони, тематичні добірки статей і книжкову полицю.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ⏩

журнал ГоловбухЕ-журнал «Головбух Медицина» — довідково-практичний журнал для бухгалтерів медичної сфери. Журнал з’явився на тлі медичної реформи, щоб допомогти бухгалтерам реформованих медзакладів перейти на нові стандарти роботи. Але це лише програма-мінімум. Головна мета — постійна експертна підтримка бухгалтерій ЗОЗ усіх форм власності.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ⏩

Головбух МедицинаЄдиний в Україні повноцінний електронний журнал для бухгалтерів, які ведуть облік на підприємствах агропромислового комплексу — «Головбух Агро» Видання оперативно висвітлює законодавчі зміни, дає готові рішення робочих ситуацій, попереджає про ризики, убезпечує від штрафів та подає зрозумілі інструкції правомірних і безпечних дій.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ⏩

Головбух Агро

Вища школа Головбуха це ваше місце серед ТОП-бухгалтерів України. Вона для тих, хто хоче в умовах катастрофічної нестачі часу знаходити правильні рішення і будувати успішну кар’єру. Разом із знаннями у нашій школі ви отримаєте готові алгоритми для оптимальної роботи, визнання колег і керівництва, які підтверджує СЕРТИФІКАТ Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. І все це — у трендовому зручному онлайн-форматі. Настав ваш час час професіоналів!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ⏩

Вища школа Головбуха

 

Якщо ви скористаєтеся електронним форматом наших видань, отримаєте низку переваг:

  • свіжий номер е-журналу ви зможете прочитати одразу ж після його виходу друком і ніколи не матимете проблем з доставкою;
  • завдяки спеціальним інструментам ви матимете змогу перегортати сторінки номера просто на екрані, робити безліч потрібних закладок і позначок;
  • в е-журналі можна формувати тематичні добірки обраних публікацій і, відповідно, постійно мати під рукою потрібні консультації наших експертів;
  • вам будуть доступними не лише повна база нормативно-правових документів, форм звітності, зразків заповнення первинних документів, а й актуальний календар професійних подій.

     

    Головбух проводить також безплатні вебінари для бухгалтерів та організовує семінари.

    Нам довіряють понад 80 тис. бухгалтерів України! Приєднуйтесь до нашої читацької аудиторії!