Навчання з ПДВ: від азів до майстерності

UA RU
Автор

Купчик Тетяна

шеф-редактор Експертус Головбух
Знаємо перевірений спосіб перестати боятися ПДВ та податкової накладної. Опануємо всі особливості нарахування, утримання, сплати ПДВ. Зануримося у навчання з ПДВ разом із експертами. Наші експерти разом із вами пройдуть шлях, упродовж якого отримаєте максимум інформації, що бухгалтеру треба знати про ПДВ. Навчимося без помилок заповнювати та подавати звітність з ПДВ.

⚡️ Отримати онлайн-курс ПДВ ⚡️

Для старту навчання у Вищій школі Головбуха оплатіть курс за персональною пропозицією!

Телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні)️

 

Що робити з ПДВ? Якщо ви прагнете опанувати цей податок, варто розглянути курси по ПДВ. Програма школи бухгалтера «ПДВ: від азів до майстерності» містить 22 уроки, які об’єднані в 10 тематичних курсів, а ті своєю чергою — в чотири модулі:  «Реквізити й особливості заповнення різних податкових накладних», «Виправлення помилок у ПН за допомогою розрахунку коригування», «Правила роботи з декларацією з ПДВ», «ПДВ-перевірки та штрафи: виправляємо помилки». Програму створили Наталія Товченик та Тетяна Купчик, провідні експерти з оподаткування та бухгалтерського обліку. В кожної за плечима тривалий досвід роботи в податковій та аудиторській службі. Їм як нікому відомо, де найчастіше помиляються бухгалтери, тому вони й розробили поглиблений курс з ПДВ так, аби ви точно знали, де слід себе ще раз перевірити, заповнюючи ПДВ-звітність.

pdv.jpg

pdv_1.jpg

pdv_2.jpg

pdv_3.jpg

pdv_4.jpg

 

Якщо ви відчуваєте, що було би непогано оновити знання, особливо після змін у податковому законодавстві, не зволікайте. Обирайте програму підвищення кваліфікації — і вперед, до нових вершин!

Мало не забули! По завершенню навчання ви отримаєте сертифікат про підвищення кваліфікації від Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

ПДВ: поглиблена програма

sertufikat_sereduna.png

Над Програмою працювали

Олег СІЧ, видавець Експертус Головбух, ACCA DiplFR (rus)

3.pngТарас ШАРИЙ, шеф-редактор Експертус Головбух, ACCA DiplFR (rus)

9.pngТетяна КУПЧИК, головний редактор об'єднаної редакції Експертус Головбух, досвід роботи аудитором (сертифікат серії А)

 Наталія ТОВЧЕНИК, експерт з обліку та оподаткування, досвід роботи у податковій службі 15 років

Запрошуємо 13 грудня на безплатний вебінар! З'ясуємо, для кого мораторій на податкові перевірки скасували, а для кого - ні. Підкажемо, як уникнути фінансових ризиків
Центральна частина статичний блок 2