Новий вид допомоги для багатодітних сімей

Постанова КМУ «Деякі питання надання соціальної підтримки багатодітним сім’ям» від 13.03.2019 № 250

Із 1 квітня в Україні діє новий вид соціальних виплат — допомога на дітей, яких виховують у багатодітних сім’ях.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності та несплату податків

Її призначають на третю і кожну наступну дитину з місяця, в якому подали заяву з усіма необхідними документами. Розмір допомоги становить 1700 грн. Виплачують допомогу щомісяця по місяць досягнення дитиною 6-річного віку включно.

Громадянам, які звернуться по допомогу в період з квітня по червень 2019 року включно, допомогу призначать із 01.04.2019.

Заява про застосування податкової соціальної пільги

Колеги! Запрошуємо взяти участь у безплатному вебінарі для бухгалтерів. Не пропустіть!
Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Податкова соціальна пільга: розмір, отримання, застосування

Зміна прожиткового мінімуму на початку року оновлює й податкові соціальні пільги (ПСП). Яким є розмір податкової соціальної пільги у 2023 та 2024 роках, коли вона нараховується, «дитячі» ПСП, документи для отримання пільги, приклади застосування ПСП, її особливості у одиноких матерів, працюючих студентів, «афганців», «чорнобильців», «АТОвців», пенсіонерів, осіб з інвалідністю – у консультації
309562

Податкова соціальна пільга 2019

Щороку змінюється низка показників, які впливають на соціальні гарантії – це, в першу чергу, мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Впливають вони й на податкову соціальну пільгу, яка використовується при розрахунку податку на доходи фізичних осіб з зарплати працівників. Хто має право на податкову соціальну пільга у 2019 році, чому дорівнює податкова соціальна пільга 2019 – відповіді знайдете у цьому огляді.
129999

Як застосовувати ПСП під час нарахування відпускних

Комірник Іван Васильович іде у відпустку з 14.08.2017. За дев’ять робочих днів бухгалтер Марія Семенівна нарахувала йому зарплату, за інші 18 календарних днів — відпускні. Іван Васильович виховує двох неповнолітніх дітей, тому написав заяву на застосування податкової соціальної пільги. Допоможемо Марії Семенівні правильно її застосувати.
6193

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді