Розрахунки у безготівковій формі без платіжної карти: чи потрібен РРО

Перевірки РРО: особливості, підстави та умови допуску

Операція не потребує застосування РРО, якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводять у безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховують з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця.

Також РРО не застосовують коли покупець вносить кошти через банк для їх зарахування на поточний рахунок продавця.

Розрахунки у безготівковій формі без платіжної карти: чи потрібен РРО

Якщо розрахунки за товар чи послугу відбулися із використанням банківської платіжної карти, то така операція підпадає під визначення «розрахункової операції».

ДО ВІДОМА

Це норма не нова: вимоги щодо застосування РРО по операціях із застосуванням платіжних карток діяли і раніше. Втім є багато запитань щодо нюансів і практичних аспектів застосування РРО. Тому спільно із Мінфіном їх роз’яснюватимуть.

За матеріалами Прес-служби ДПС


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний чек 2024

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки, або е-чеки, та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
12104

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
71806

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2466

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді