ДПС спільно з Мінфіном готують нормативні документи про впровадження програмних РРО

Працюєте з готівкою? Готуйтеся до РРО-змін у 2020 році

Фахівці ДПС разом з представниками Мінфіну розпочали роботу над пропозиціями вдосконалення законодавства щодо застосування РРО.

ДПС спільно з Мінфіном готують нормативні документи про впровадження програмних РРО

Першочерговим завданням робочої групи — підготувати підзаконні нормативно-правові акти, необхідні для впровадження програмних РРО.

Фахівці ДПС разом з Мінфіном обговорили концепт-документ, який визначає специфіку роботи нової системи програмних РРО. Фахівці ДПС надали пропозиції до порядку реєстрації програмних РРО та їх застосування. Учасники робочої групи — податківці, представники Мінфіну, Нацбанку, громадськості та бізнес-асоціацій проаналізують запропоновані проекти та нададуть свої зауваження і коментарі до них.

За матеріалами Пресслужби Державної податкової служби України


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Електронний чек 2024

У цьому огляді про те, як працюють електронні чеки, або е-чеки, та програмні реєстратори розрахункових операцій (пРРО), що є альтернативою звичайним касовим апаратам
12085

Z-звіт: як сформувати

Z-звіт — це обов’язковий денний звіт касового апарату — як звичайного, так і програмного. Друкувати його чи ні, як, де і скільки зберігати, як часто формувати Z-звіт, електронний Z-звіт, особливості Z-звітів програмних РРО, відповідальність за порушення — в огляді
71561

РРО для ФОП: ліміти

Чи існує зараз ліміт доходу для ФОП, який дозволяє не встановлювати РРО/пРРО? Чи можна ФОП не встановлювати РРО/пРРО, якщо клієнти розраховуються безготівково –платіжними картками, у т.ч. через систему WayForPay, LiqPay чи подібні?
2463

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді