Дайджест головних бухгалтерських новин з 17 по 21 червня 2024 року

Автор
керівник видавничої групи «Головбух-Держзакупівлі»
Відстежувати інформацію у теперішніх умовах непросто — можна щось проґавити. Тож редакція «Головбух» традиційно підготувала для вас огляд найважливіших новин за минулий тиждень

Дайджест головних бухгалтерських новин з 17 по 21 червня 2024 року Перейти до відео ⏩

Дайджест головних бухгалтерських новин з 20 по 24 травня 2024 року Верховна Рада схвалила законопроєкт про «клуб білого бізнесу». Він передбачає запровадження Переліку платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства. Вони користуватимуться низкою переваг у податковому адмініструванні під час воєнного стану. З відкритим переліком  платників, а також критеріями можна буде ознайомитися на сайті ДПС. Документ доопрацьований разом з бізнес-асоціаціями та експертами.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дайджест головних бухгалтерських новин з 20 по 24 травня 2024 року Податківці роз’яснили, як не потрапити до плану-графіку перевірок на 2025 рік. Недостатня податкова ефективність з ПДВ та податку на прибуток — це основні  критерії для проведення перевірки платника. Також можна виділити перевищення дебіторської заборгованості над кредиторською більше ніж у два рази. Задля правильного відбору до плану-графіка перевірок, податківці просять переглянути основні види діяльності, внесені до ЄДР. Вони мають відповідати фактичним видам діяльності.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дайджест головних бухгалтерських новин з 20 по 24 травня 2024 року Штрафні санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності під час воєнного стану не застосовують. Але лише за наявності сертифікату про наявність форс-мажорних обставин від Торгово-промислової палати України. У ньому має бути зазначений період дії таких обставин.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Дайджест головних бухгалтерських новин з 20 по 24 травня 2024 року Уряд ухвалив зміни до Порядку оформлення та видачі військово-облікового документа. Він має містити низку обов’язкових реквізитів: як то окремий номер запису в ЄДР військовозобов’язаних, відомості про результати медоглядів та наявність відстрочки, військове звання та контактні дані - адреса місця проживання, номер телефону, електронна пошта. Військово-обліковий документ в електронній та паперовій формі мають однакову юридичну силу. Проте строк дії електронного - максимум один рік.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ

Щоб не пропустити інших важливих новин, долучайтеся до родини Головбух. І підписуйтеся на нас у соцмережах :)  Тримаймося разом!


Безплатний вебінар Авто на підприємстві

Статті за темою

Усі статті за темою

Як аграрію скласти податкову накладну

Наш експерт підготував зразки заповнення нових податкових накладних для аграріїв – скачуйте їх у консультації, аби заповнити без помилок та зареєструвати ПН без блокування!
4871

Нарахування авансу зарплати в 2024 році

Заробітну плату за першу половину місяця називають «авансом». Як його розрахувати, показати в обліку та оподаткувати – розкажемо у статті
86229

Як дізнатися про податковий борг

Платникам податків відомо, що несплата податків у встановлені строки спричиняє податковий борг. Найважливіша інформація про податковий борг ― у консультації
37921

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді