ГУБСЬКИЙ ОЛЕГ

ГУБСЬКИЙ ОЛЕГ
експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ

Статті автора

Електронні земельні торги 2021
Запровадження електронних земельних торгів в Україні допоможе зробити процес прозорішим та доступнішим. Відтепер взяти участь, стежити за ходом, отримати інформацію про проведені та заплановані земельні торги зможе кожен охочий. Коментар експерта допоможе розібратися з оновленим механізмом продажу земель та порядком проведення е-земельних торгів.
895
Порядок проведения электронных земельных торгов
Введение электронных земельных торгов в Украине поможет сделать процесс прозрачнее и доступнее. Отныне принять участие, следить за ходом, получить информацию о проведенных и запланированных земельных торгах сможет каждый желающий. Комментарий эксперта поможет разобраться с обновленным механизмом продажи земель и порядком проведения е-земельных торгов.
666
Страхування сільгосппродукції з державною підтримкою
Сільськогосподарські товаровиробники отримають новинку — 01.07.2021 ВРУ прийняла Закон про страхування сільгосппродукції з держпідтримкою. Які аграрії отримають сучасні страхові інструменти для захисту сільськогосподарських культур від ризиків загибелі та підтримку держави за рахунок здешевлення вартості страхування — дізнайтеся в коментарі експерта.
706
Как застраховать сельхозпродукцию с государственной поддержкой
Сельскохозяйственные товаропроизводители получат новинку - 01.07.2021 ВРУ приняла Закон о страховании сельхозпродукции с господдержкой. Какие аграрии получат современные страховые инструменты для защиты сельскохозяйственных культур от рисков гибели и поддержку государства за счет удешевления стоимости страхования — узнайте в комментарии эксперта.
638
Як агросектору готуватися до змін у ПКУ
Схвалений Кабміном законопроєкт, який скоро має внести зміни до ПКУ значною мірою зачепить аграріїв. В огляді експерт розповість, як агросектору готуватися до змін у ПКУ.
500
Как агросектору готовиться к изменениям в НКУ
Одобренный Кабмином законопроект, который скоро должен внести изменения в НКУ в значительной степени затронет аграриев. В обзоре эксперт расскажет, как агросектору готовиться к изменениям в НКУ.
602