Карпова Влада

Карпова Влада
консультант з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, канд. екон. наук, Харків

Статті автора

Облік палива на підприємстві
Майже кожному підприємству у процесі діяльності доводиться придбавати пальне у великих чи малих обсягах. Хтось скромно заправляє автомобіль директора, інші закуповують пальне оптом, щоб забезпечити роботу власних автопарків. Від цього залежать можливі шляхи придбання пального, відповідно, й способи обліку. Саме про це й поговоримо.
24350
Учет топлива на предприятии
Почти каждому предприятию в процессе деятельности приходится приобретать топливо в больших или малых объемах. Кто-то скромно заправляет автомобиль директора, другие закупают топливо оптом, чтобы обеспечить работу собственных автопарков. От этого зависят возможные пути приобретения горючего, соответственно, и способы учета. Именно об этом и поговорим.
4104
Опціони на підприємстві
Наразі опціони в Україні не надто розповсюджений фінансовий інструмент. Однак деякі підприємства все ж використовують їх. Дізнайтеся, як правильно їх відобразити у бухгалтерському та податковому обліку.
1894
Як облікувати та оподатковувати подарункові сертифікати
Продати можна не лише товари, а й право на їх придбання. Носієм такого права є власник подарункового сертифіката. У статті корисні підказки для бухгалтера про облік і оподаткування подарункових сертифікатів.
11212
Как учитывать и облагать налогами подарочные сертификаты
Продать можно не только товары, но и право на их приобретение. Носителем такого права является владелец подарочного сертификата. В статье полезные подсказки для бухгалтера об учете и налогообложении подарочных сертификатов.
2345
Як відкрити та обліковувати літній майданчик
На час спеки суб’єкти ресторанного господарства відкривають додаткові літні майданчики. Це зручно для клієнтів, яким приємніше відпочивати просто неба, і вигідно суб’єктам господарювання. З'ясуємо, як організувати роботу літнього майданчика і відобразити такі операції в обліку
1594

Новини автора