Податкова перевірка виявила неоформленого працівника: чи оштрафують ФОПа

479
Автор
експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ

Запитання

Під час фактичної перевірки ФОПа-єдинника третьої групи, який торгує підакцизними товарами, податківці виявили неоформленого працівника. Порушення зафіксували в акті перевірки. Які штрафи загрожують ФОПу з огляду на воєнний стан?

Відповідь

Рекомендуємо усунути порушення, що його виявили податківці.

ДПС не накладає ані «трудових», ані адміністративних штрафів за порушення законодавства про працю. Однак податківці можуть надіслати до Держпраці інформацію з акта податкової перевірки, а це — підстава для позаплавнової перевірки та фінансово штрафу.

У вашій ситуації можливі два варіанти розвитку подій:

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Валютне регулювання

Валютний нагляд з боку банків за операціям в іноземній валюті – це той інструмент, який накладає певні обмеження у зовнішньоекономічній діяльності та валютних операціях. Це може стосуватися не лише підприємств і підприємців, але й звичайних фізосіб. Якими є ці нюанси для 2024 року розповімо в огляді
67318

Перевірки агропідприємств 2024: до чого готуватись

Під час війни перелік перевірок скоротився, але їх не припинили остаточно. Законотворці поступово скасовують заборони. Експерт підкаже, на які перевірки чекати цьогоріч аграріям. Розглянемо, які перевірки можуть проводити ДПС, ПФУ, Держпраці та Держпродспоживслужба
728