Відповіді на запитання за темою Податкові звітності з ПДВ

Платник отримав відсотки на залишки коштів на банківському рахунку: що з ПДВ
Чи включається до бази оподаткування ПДВ сума коштів, що надходять платнику податків у вигляді відсотків на залишки коштів на банківському рахунку, та чи підлягає вона відображенню в податковій декларації з ПДВ?
46
Як в податковій звітності з ПДВ відобразити коригування податкових зобов’язань
Яким чином в податковій звітності з ПДВ відображається коригування податкових зобов’язань, нарахованих відповідно до пункту 198.5 Податкового кодексу України, у разі якщо товари/послуги, необоротні активи починають використовуватись в оподатковуваних операціях у межах господарської діяльності?
259
Нюанси зазначення одиниці виміру у графі 4 податкової накладної
Чи може у графі 4 податкової накладної зазначатися інша одиниця виміру, ніж була зазначена при придбанні товару. Наприклад, при придбанні зазначена одиниця виміру «кг», а при постачанні «шт» з відповідним кодом згідно з КСПОВО?
146
Коли нараховувати розподільчі ПДВ-зобов’язання за розблокованою накладною
Підприємство пропорційно розподіляє ПДВ та складає зведені податкові накладні згідно з пунктом 199.1 Податкового кодексу. Реєстрація податкової накладної за листопад минулого року, яка підпадала під пропорційний розподіл, була зупинена. У березні 2024 року цю податкову накладну розблокували, і підприємство включило суму з неї до податкового кредиту березня. Який застосовувати коефіцієнт — 2023 чи 2024 року?
137
Нюанси заповнення графи 3.1 податкової накладної/4.1 розрахунку коригування до податкової накладної
Які особливості заповнення з 01.01.2023 графи 3.1 податкової накладної (4.1 розрахунку коригування до податкової накладної) у зв’язку із затвердженням Законом України «Про митний тариф України» кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД версії 2022 року?
516
Як обрахувати граничний строк для включення ПН до податкового кредиту
Підприємство не включило до податкового кредиту ПН складену до 01.01.2022. За законом включити таку ПН до кредиту можна протягом 365 днів із 01.01.2022, але не пізніше ніж 1095 днів від дати складання ПН. Якщо 1095-й день припадає на 1 квітня, чи можна включити ПН до податкового кредиту цією датою? Як визначити граничний строк на включення ПН до податкового кредиту, враховуючи воєнне призупинення строків?
409
Повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного капіталу юрособи: що з ПДВ
Чи оподатковують ПДВ операцію з повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного капіталу юрособи іншими юрособами або фізособами, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої ЮО?
690