Відповіді на запитання за темою Податкова звітність з ПДФО

Остаточний розрахунок з працівниками та ліквідація платника посеред кварталу: чи можна подати Податковий розрахунок
Чи можна подати Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску до закінчення звітного кварталу, якщо суб’єкт господарювання — податковий агент не здійснює господарську діяльність та провів остаточний розрахунок з найманими працівниками посеред кварталу та у цьому періоді проводить процедуру державної реєстрації припинення?
51
Допомога членам сімей загиблих працівників товариства: що з ПДФО та ВЗ
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО та військовим збором виплата благодійної допомоги (профспілкової виплати), яка не передбачена умовами Статуту профспілкової організації, або виплата допомоги членам сімей загиблих працівників товариства?
65
Оподаткування ПДФО допомоги на лікування в Україні або за кордоном
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума коштів, що надає благодійна організація як допомогу на лікування або медичне обслуговування фізособи в Україні або за кордоном, і які необхідно підтвердні документи для цілей оподаткування?
105
Чи відображати у додатку 4ДФ кількість мобілізованих працівників
Чи відображається у рядку 04 «Працювало за трудовими договорами (контрактами) (ознака 101)» додатка 4ДФ до Розрахунку кількість працівників, призваних під час мобілізації на військову службу до ЗСУ, яким на строк збереження місця роботи і посади, нараховують та виплачують виплати у вигляді середнього заробітку?
104
Виплата завдатку за попереднім договором купівлі-продажу нерухомості: що з ПДФО
Чи виникає об’єкт оподаткування у разі виплати податковим агентом фізичній особі забезпечувальної суми за попереднім (не основним) договором купівлі-продажу нерухомого майна?
1029
Як у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості
Яким чином у додатку 4ДФ до Розрахунку відображається сума списаної заборгованості, за якою минув строк позивної давності, що обліковувалася в юридичної особи, якщо дану заборгованість списали на користь фізичної особи – боржника?
661