Відповіді на запитання за темою Податкова звітність з ПДФО

За якими ідентифікаторами форм формують декларацію про доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3
За якими ідентифікаторами форм в електронному вигляді подається Податкова декларація про майновий стан і доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3 з типом «Звітна» («Звітна нова») як «Довідкова»?
479
Чи завіряти печаткою банку е-квитанцію щодо витрат для отримання податкової знижки
Чи потрібно завіряти печаткою банку роздруковану платіжну інструкцію, сформовану в електронній формі, або надавати інші розрахункові документи з метою підтвердження понесених платником податку сум витрат при реалізації ним права на податкову знижку, якщо сплату здійснили дистанційно через банківські сервіси Приват 24, Ощад 24/7 інші?
173
Фізособа ще не зареєструвалась за новою адресою: куди подавати майнову декларацію
За якою податковою адресою фізична особа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо на момент її подання фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою?
143
Як представництву нерезидента оподаткувати добровільне медстрахування працівників і членів їхніх родин
Представництво нерезидента оплатило добровільне медичне страхування працівників, їхніх дітей і чоловіків (дружин). Податки утримуємо із зарплати працівників. Чи потрібно у Податковому розрахунку окремо показати додаткове благо на користь членів сім’ї працівника? Який код доходу записати в Додатку 4ДФ?
210