Відповіді на запитання за темою Сільське господарство

Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
479
Чи вважають пільгою звільнення від сплати земподатку за ділянки забруднені вибухонебезпечними предметами
Чи вважають пільгою положення статті 283 ПКУ щодо несплати земельного податку за земельні ділянки (у тому числі непридатні для використання у зв’язку з потенційною загрозою їх забруднення вибухонебезпечними предметами) та чи подають при цьому податкові декларації з плати за землю?
257
Орендована у фізособи земельна ділянка для с/г виробництва: як показати у 4ДФ
За якою ознакою відображати у формі № 4ДФ суму доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичної особи, з якою укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»?
147
Підстави для відмови в реєстрації платником єдиного податку 4 групи
Чи є підставою для відмови суб’єкту господарювання в реєстрації платником єдиного податку четвертої групи, якщо в складі податкової декларації не подали Додаток 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік», у разі переходу із загальної системи оподаткування?
441