Відповіді на запитання за темою Бухоблік в агросекторі

Сплата екологічного податку виробниками продукції тваринництва та птахівництва
Чи є суб’єкт господарювання, який займається виробництвом (вирощуванням), переробкою та збутом продукції тваринництва та птахівництва, платником екологічного податку за розміщення відходів, якщо під час своєї діяльності утворює гній?
163
Оподаткування доходу від продажу земельної ділянки з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»
Як оподатковується дохід від продажу земельної ділянки з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»?
145
Доходи фізособи від продажу власної продукції тваринництва та додаток 4ДФ
Як та за якою ознакою доходу в додатку 4ДФ до Розрахунку податковий агент відображає доходи фізособи від продажу власної продукції тваринництва груп 1 – 5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД. Зокрема, якщо дохід від одноразового продажу такої продукції перевищує розмір встановлений підпунктом 165.1.24 Податкового кодексу України?
146
Як ФОПу-єдиннику отримати дані щодо нормативної грошової оцінки землі для обчислення загального МПЗ
До якого органу необхідно звернутись ФОП-єдиннику другої-четвертої груп для отримання даних щодо нормативної грошової оцінки землі з метою обчислення загального мінімального податкового зобов’язання?
200
Реалізуєте через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продукти бджільництва: чи треба РРО/ПРРО
Чи має право СГ здійснювати розрахунки без застосування РРО/ПРРО у разі приймання від населення та реалізації через бджільницькі торговельно-заготівельні пункти продуктів бджільництва, обладнання та інвентарю для пасічників?
236
Як правильно зазначити код КАТОТТГ у декларації єдинника четвертої групи
Якого рівня код за КАТОТТГ (третього чи четвертого) зазначається в колонці 10 Додатка 1 звітної податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи, якщо юрособа має земельні ділянки, які розташовані на території різних сіл, селищ однієї територіальної громади та скільки таких декларацій подається?
1441
Протягом року змінились площі сільгоспугідь: як заповнити рядок 1 загальної частини декларації платника ЄП
Як заповнити рядок 1 загальної частини податкової декларації платника єдиного податку ФОП-єдинником четвертої групи у разі зміни протягом року площ сільгоспугідь та/або земель водного фонду у зв’язку з набуттям (втратою) на них права власності або користування, а також у разі самостійного виправлення помилок, та в який термін подати таку декларацію?
219
Як заповнити юрособі декларацію єдинника четвертої групи з позначкою «Уточнююча»
Яким чином юрособи заповнюють графи 7 — 10 податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи з позначкою «Уточнююча» у разі зміни упродовж звітного року площі земельної ділянки (зменшення або збільшення) за одним кодом органу місцевого самоврядування за КАТОТТГ з однаковою нормативною грошовою оцінкою одиниці площі земельної ділянки та чи потрібно разом з такою декларацією подавати додаток 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік»?
807