Відповіді на запитання за темою Організація діяльності аграрного підприємства

Орендована у фізособи земельна ділянка для с/г виробництва: як показати у 4ДФ
За якою ознакою відображати у формі № 4ДФ суму доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичної особи, з якою укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»?
147
Заміновані сільгоспземлі: як розподілити орендну плату
Загальна площа земель сільгосппідприємства — 10 000 га. У 2022 році підприємство засіяло 6678 га землі, а врожай зібрало з площі 5151 га. Орендну плату за земельний пай нарахували за 2022 рік у розмірі 30 млн грн. Окрім того, розподілили пропорційно га та залишили різницю на незавершене виробництво у рослинництві. Під урожай 2023 року посіяли лише 1000 га озимої пшениці та 1500 га соняшника. Чорні пари не обробляють, тож вони поросли бур’янами. На сьогодні всі поля сільгосппідприємства заміновані. Як розподілити орендну плату?
176
Підприємство не використовує сільгоспугіддя: чи сплачувати за них МЗП
Підприємство платник земподатку має у постійному користуванні сільгоспугіддя. Але діяльність платника не пов’язана з виробництвом та реалізацією власної сільгосппродукції - відповідні КВЕДИ відсутні у видах діяльності. Чи потрібно нараховувати та сплачувати МПЗ за ці земельні ділянки?
149
Сільгосптоваровиробник відмовився від «особливого» річного періоду: як звітувати
Як правильно визначити податковий (звітний) період виробнику сільгосппродукції при поданні податкової декларації (квартальний чи річний) та звітувати у разі відмови від застосування «особливого» річного періоду, починаючи з 01.01 поточного звітного року?
318
Юрособа у 2023 році стала єдинником четвертої групи: як подати розрахунок МПЗ
У складі якої декларації подає додаток із розрахунком загального МПЗ за податковий (звітний) 2022 рік у разі переходу у 2023 році юрособи на єдинний податок четвертої групи із загальної або спрощеної системи оподаткування (єдиний податок третьої групи)?
332
Як юрособі-єдиннику четвертої групи заповнити розділ ІІ додатка 3 до Розрахунку МПЗ, якщо всі земельні ділянки сільгосппризначення розташовані в одній громаді
Як заповнити розділ ІІ додатка 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік» до податкової декларації платника єдиного податку четвертої групи юрособи, якщо усі земельні ділянки сільгосппризначення розташовані на території однієї територіальної громади?
420