Відповіді на запитання за темою Первинні документи

Чи має право підпису податкової звітності особа, яка не є працівником юрособи
Чи може керівник юрособи надати право підпису податкової звітності в електронному вигляді фізособі, яка на підставі договору здійснює ведення бухгалтерського обліку та не є працівником такої юрособи?
1563
Головний бухгалтер одночасно виконує обов'язки керівника: як підписувати е-звітність
Як підписувати звітність в електронному вигляді, якщо головний бухгалтер одночасно виконує обов'язки керівника, та як заповнити повідомлення про надання інформації щодо КЕП?
630
Які штрафи за незберігання первинки єдинниками
Чи повинні ФОП-єдинники першої і другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи та чи передбачена відповідальність за їх незберігання?
3972
Чи зберігати закупівельну первинку ФОП-єдиннику продавцю текстилю
Чи потрібно підприємцю – єдиннику під час продажу тканинних ролетів, штор, тюлі, тканини для штор, карнизів, постільної білизни, ковдр, подушок, що не входять до Переліку № 231, мати та зберігати документи, що підтверджують витрати на придбання таких товарів?
305
Як заповнити заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового
Яким чином заповнюють заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового або акцизних складів у разі реєстрації нових акцизних складів, внесення змін у дані про акцизні склади, або анулювання реєстрації акцизних накладних?
349