Відповіді на запитання за темою Облікова політика

Інформація про зміну податкової адреси у Е-кабінеті не оновлюється: як діяти
У який термін в Електронному кабінеті платника повинна оновлюватись інформація про зміну податкової адреси після подання до органів ДПС заяви за формою № 5ДР та які дії платника, якщо така інформація не оновлюється після отримання повідомлення про прийняття такої заяви?
198
Тонкощі заповнення форми № 1-ОПП
Як заповнити поля з 1 по 10 заяви за формою № 1-ОПП юрособою або їх відокремленими підрозділами, відомості щодо яких не містяться в ЄДР, у разі зміни місцезнаходження, призначення керівника/тимчасово виконуючого обов’язки керівника, головного бухгалтера тощо?
330
Як оподатковувати ПДФО дохід від продажу земельних ділянок с/г призначення
За якими ставками ПДФО оподатковують доходи фізичної особи – резидента, отримані від послідовного продажу протягом звітного податкового року двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення у вигляді часток (паю), які були отримані у спадщину?
529
У ВПП є об’єкти оподаткування не за основним місцем обліку: де стати на облік
Великий платник податків має об’єкти оподаткування на території адміністративно-територіальних одиниць, відмінних від основного місця обліку. Чи зобов’язаний він стати на облік за місцем розташування цих об’єктів у відповідних ГУ ДПС в областях, м. Києві?
654