Відповіді на запитання за темою Страхування

Чи оподатковується сума страхової виплати, отриманої за договором страхування
Чи оподатковується сума страхової виплати, отриманої платником податку за договором страхування від страховика-резидента або страховика-нерезидента, іншого ніж довгострокове страхування життя?
365
Відображення в ф. 1ДФ суми страхового відшкодування, за пошкоджене рухоме майно
Яким чином відображається в податковому розрахунку за ф. 1ДФ сума страхового відшкодування, яка нарахована страховиком – резидентом на користь ФО – страхувальника за його пошкоджене рухоме майно, якщо на підставі її заяви сума страхового відшкодування перерахована на поточний рахунок ФОП, який буде здійснювати ремонтні роботи пошкодженого рухомого майна?
392
Включення до складу витрат приватного нотаріуса суми страхових внесків
Чи може приватний нотаріус включити до складу витрат сплачену за свій рахунок суму страхових внесків на користь найманих працівників за договорами недержавного пенсійного забезпечення?
220
Оподаткування ПДФО суми страхової виплати за договором довгострокового страхування життя, яка отримується ФО у разі смерті застрахованої особи
Як оподатковується ПДФО сума страхової виплати за договором довгострокового страхування життя, яка отримується ФО – вигодонабувачем (спадкоємцем) у разі смерті застрахованої особи?
379