Відповіді на запитання за темою Безнадійна заборгованість

Списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності
Як в податковому обліку з ПДВ покупця відобразити операцію зі списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, за отриманими товарами/послугами, розрахунки за які не провели з постачальниками – резидентами?
1313
Кредитор анулював борг до закінчення строку позовної давності: чи оподатковувати борг
Чи включати до оподаткованого доходу суму боргу, яку кредитор анулював до закінчення строку позовної давності? За якою ознакою доходу відобразити анульований борг у додатку 4ДФ до Податкового розрахунку?
459
Чи оподатковує юрособа єдиним податком безнадійну дебіторську заборгованість
У юрособи-єдинника третьої групи зі ставкою 5% була наявна дебіторська заборгованість по контрагенту. Термін позовної давності по ній збіг в 4 кварталі 2020 року. Чи оподатковувати єдиним податком таку суму дебіторської заборгованості при її списанні з балансу?
449
Списали заборгованість фізособи-боржника, за якою минув строк позовної давності: як відобразити в додатку 4ДФ
Як у додатку 4ДФ до об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ відобразити суму списаної заборгованості, за якою минув строк позовної давності, що обліковувала юрособа, якщо цю заборгованість списали на користь фізособи-боржника?
816
Списання дебіторки при анулюванні реєстрації платника ПДВ: які наслідки при застосуванні касового методу
Чи нараховуються ПЗ з ПДВ на дебіторську заборгованість за поставленими та не оплаченими товарами/необоротними активами при анулюванні реєстрації платника ПДВ, якщо платник застосовував касовий метод?
910
Нарахування податків за дебіторською заборгованістю за оплачені, але не отримані товари
Чи нараховуються податкові зобов’язання на дебіторську заборгованість за оплаченими але не отриманими товарами/послугами, необоротними активами на момент анулювання реєстрації особи як платника ПДВ?
343