Відповіді на запитання за темою Експорт та імпорт товарів

З якої дати відліковують граничний строк розрахунків при експорті
З якого періоду розпочинається відлік законодавчо встановленого строку розрахунків у сфері ЗЕД при експортних операцій? З якої дати розпочинають та припиняють нараховувати пеню за порушення термінів таких розрахунків?
156
Валютний нагляд операцій з експорту/імпорту товарів
Чи підпадають під валютний нагляд операції з експорту та імпорту товарів, які здійснюються між суб’єктами господарської діяльності України та фізособами – нерезидентами, які не є іноземними суб’єктами господарювання?
351
ПДВ при митному оформленні імпорту товарів за договором комісії сплачує комісіонер
Який порядок оподаткування ПДВ операцій з ввезення на митну територію України товарів за договором комісії, якщо ПДВ при митному оформленні таких товарів сплачує комісіонер з власного поточного рахунку?
503
Пеня за порушення граничних строків розрахунків на суму незначної незавершеної операції
Чи буде нараховуватися пеня за порушення граничних строків розрахунків на суму незначної незавершеної операції, якщо загальна сума операції підлягала валютному нагляду?
669
Розрахунки за операціями експорту до росії/білорусі: як бути, якщо граничні строки припадають на період війни
Чи можна проводити розрахунки за операціями експорту до росії чи білорусі, якщо їх граничні строки припадають на період дії воєнного стану? Чи застосують відповідальність за ненадходження грошових коштів від цих операцій?
620