Відповіді на запитання за темою Оподаткування в агросекторі

Орендована у фізособи земельна ділянка для с/г виробництва: як показати у 4ДФ
За якою ознакою відображати у формі № 4ДФ суму доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичної особи, з якою укладений договір оренди земельної ділянки сільськогосподарського призначення з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва»?
147
Підстави для відмови в реєстрації платником єдиного податку 4 групи
Чи є підставою для відмови суб’єкту господарювання в реєстрації платником єдиного податку четвертої групи, якщо в складі податкової декларації не подали Додаток 3 «Розрахунок загального мінімального податкового зобов’язання за податковий (звітний) рік», у разі переходу із загальної системи оподаткування?
441
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги з земельного податку
Чи зобов’язана фізособа щороку подавати до ДПС заяву про застосування пільги зі сплати земельного податку та документи, які підтверджують її право на таку пільгу?
1702
Заміновані сільгоспземлі: як розподілити орендну плату
Загальна площа земель сільгосппідприємства — 10 000 га. У 2022 році підприємство засіяло 6678 га землі, а врожай зібрало з площі 5151 га. Орендну плату за земельний пай нарахували за 2022 рік у розмірі 30 млн грн. Окрім того, розподілили пропорційно га та залишили різницю на незавершене виробництво у рослинництві. Під урожай 2023 року посіяли лише 1000 га озимої пшениці та 1500 га соняшника. Чорні пари не обробляють, тож вони поросли бур’янами. На сьогодні всі поля сільгосппідприємства заміновані. Як розподілити орендну плату?
176
Підприємство не використовує сільгоспугіддя: чи сплачувати за них МЗП
Підприємство платник земподатку має у постійному користуванні сільгоспугіддя. Але діяльність платника не пов’язана з виробництвом та реалізацією власної сільгосппродукції - відповідні КВЕДИ відсутні у видах діяльності. Чи потрібно нараховувати та сплачувати МПЗ за ці земельні ділянки?
149