Відповіді на запитання за темою Декларація про доходи

Виплата спадкоємцю дивідендів, нарахованих на користь фізособи-померлого засновника: як відобразити у додатку 4ДФ
Яким чином оподатковуються та відображаються у додатку 4ДФ до Розрахунку дивіденди, які нараховані на користь фізичної особи – померлого засновника та виплачуються спадкоємцю?
2068
Фізособа не подала декларацію про майновий стан: чи може ДПС нарахувати ПДФО
Чи може контролюючий орган нарахувати грошові зобов’язання по ПДФО якщо фізична особа не подала податкову декларацію про майновий стан і доходи, а податковий агент подав податковий розрахунок та зазначив суму нарахованого (сплаченого) доходу?
174
Визначення податкової знижки за користування іпотечним житловим кредитом: роз’яснення ДПС
Чи має право фізична особа на отримання податкової знижки в частині суми процентів за користування іпотечним житловим кредитом, якщо протягом звітного року об’єкт іпотеки був відчужений?
649
За якими ідентифікаторами форм формують декларацію про доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3
За якими ідентифікаторами форм в електронному вигляді подається Податкова декларація про майновий стан і доходи та додатки ЄСВ 1, ЄСВ 2, ЄСВ 3 з типом «Звітна» («Звітна нова») як «Довідкова»?
651
Фізособа ще не зареєструвалась за новою адресою: куди подавати майнову декларацію
За якою податковою адресою фізична особа повинна подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи, якщо на момент її подання фізична особа знята з реєстрації за однією адресою та не зареєстрована за іншою?
243
Як ФОПу-загальнику виправити помилки у майновій декларації, які він виявив самостійно
Як ФОПи-загальники, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, і члени фермерського господарства заповнюють Додаток ЄСВ 1 до Податкової декларації про майновий стан і доходи, якщо після граничного строку його подання виправляють самостійно виявлені помилки (у т. ч. за минулі періоди)?
1588