Відповіді на запитання за темою Трансфертне ціноутворення

Який штраф за несвоєчасне повідомлення ДПС про початок контролю за іноземною юрособою
Чи притягують платник податків до відповідальності за несвоєчасне повідомлення контролюючого органу про початок здійснення фактичного контролю за іноземною юридичною особою?
414
Як заповнити додаток ПП, якщо міжнародний договір звільняє дохід нерезидента від оподаткування
Яку дату вважають початком/закінченням користування пільгою для графи «Строк користування податковою пільгою у звітному періоді» додатка ПП до декларації з податку на прибуток при застосуванні норм міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування?
564
Чи є дата приєднання до Багатосторонньої угоди про автоматичний обмін міждержавними звітами датою набрання нею чинності
Чи вважається дата приєднання до Багатосторонньої угоди про автоматичний обмін міждержавними звітами датою набрання нею чинності, щоб визначити перший фінансовий рік для подання Звіту у розрізі країн міжнародної групи компаній?
291
Нерезидент набув статусу пов’язаної особи посеред року: як визначити вартісний критерій контрольованих операцій
Який період брати для розрахунку вартісного критерію контрольованих операцій, якщо нерезидент посеред податкового/звітного року набув/втратив або повторно набув статус пов’язаної особи?
349
Чи визнається іноземна компанія КІК, якщо ФО - резидент України є прямим власником
Чи визнається іноземна компанія контрольованою іноземною компанією, якщо ФО - резидент України є прямим власником цієї іноземної кампанії, але володіє часткою, що складає рівно 50 відсотків?
368
Чи може відокремлений підрозділ нерезидента сплачувати податок на прибуток за нерезидента
Чи може зареєстрований (акредитований або легалізований) відокремлений підрозділ нерезидента в Україні (представництво) сплачувати податок на прибуток за нерезидента?
360
Який розмір володіння корпоративними правами зазначається у Звіті про КО у разі зміни його протягом року
Який розмір володіння корпоративними правами: всього/безпосередньо/ опосередковано зазначається у графах таблиці «Інформація про пов’язаність осіб» Інформації до додатка до Звіту про контрольовані операції у разі зміни його протягом року?
450