Відповіді на запитання за темою Нарахування та сплата податку на прибуток

Підприємство з доходом до 40 млн грн коригує фінрезультат на різниці: коли можна відмовитися
Чи має право платник податків, доходи якого не перевищували 40 млн грн, але при цьому такий платник застосовував коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату на другий, третій рік в безперервній сукупності років в кожному з яких розмір доходу не перевищує 40 млн грн?
647
Яку суму дивідендів для фізосіб відобразити у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до декларації з прибутку
Яку суму дивідендів вказують у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до податкової декларації з податку на прибуток підприємств, нараховану чи виплачену за вирахуванням утриманого ПДФО та військового збору?
464
За якою формою прибуткової декларації звітувати резидентам Дія Сіті за 2022 рік
За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді платники податку на прибуток, у т. ч. резиденти Дія Сіті — платники податку на особливих умовах, подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за 2022 рік?
430
Довідку-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування видають за звітний (податковий) період – рік
У який спосіб платник податків (ЮО, ФОП, ФО) подає заяву на отримання довідки-підтвердження статусу податкового резидента України для уникнення подвійного оподаткування відповідно до норм міжнародних договорів, який порядок видачі та термін дії такої довідки?
754
Не подали звіт про КІК разом з річною декларацією про доходи: чи буде штраф
Які штрафні санкції застосовують за те, що контролююча особа не подала чи несвоєчасно подала Звіт про контрольовані іноземні компанії одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи?
839
Нерезидент набув статусу пов’язаної особи посеред року: як визначити вартісний критерій контрольованих операцій
Який період брати для розрахунку вартісного критерію контрольованих операцій, якщо нерезидент посеред податкового/звітного року набув/втратив або повторно набув статус пов’язаної особи?
415
Чи оштрафують резидента, якщо він не утримав податок із доходів нерезидента, але нарахував і сплатив його пізніше за власний кошт
Чи застосовується штраф, передбачений ст. 125 прим. 1 ПКУ, якщо резидентом не утримано податок з доходів нерезидента, але нараховано та сплачено такий податок за власний рахунок відповідно до п.п. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ пізніше виплати відповідних доходів/ під час їх виплати за умовами договору з таким нерезидентом?
2592