Відповіді на запитання за темою Рентна плата за використання лісових ресурсів

Уточнення показників минулих періодів у складі звітної декларації з рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів
Як уточнити показники минулих податкових періодів в складі звітної (нової звітної), уточнюючої декларації з рентної плати та заповнити додаток 9 до такої декларації платникам рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів?
742
Змінились технічні умови для деревини дров’яної: як це випливає на рентну плату за лісові ресурси
Набрали чинності технічні умови ТУ У 16.1-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги» (далі – Технічні умови), якими деревину дров’яну класифіковано як промислового і непромислового використання. Водночас втратили чинність технічні умови ТУ У 56.196 «Деревина дров’яна для технологічних потреб. Технічні умови». Чи виникає у підприємства обов’язок донарахувати суми рентної плати за використання лісових ресурсів за деревину промислового значення (далі – Рентна плата), яку він не використовує для технологічних потреб?
569
Як сплачують рентну плату лісокористувачі за спеціальне використання лісових ресурсів
Як лісокористувачі сплачують суму рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, що зазначили в спеціальному дозволі (лісорубному чи лісовому квитках), виданому у відповідному звітному кварталі (вся чи щоквартально рівними частинами) та відображають в податковій декларації з рентної плати?
388
Як заповнити додаток 8 до податкової декларації з рентної плати
Який код за КАТОТТГ зазначають у рядках 3 і 4 додатка 8 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів у частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування» до податкової декларації з рентної плати?
552
Як визначити звітний період для розрахунку рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів
Підприємство отримало дозвіл (лісорубний квиток) на проведення рубок головного користування у грудні 2019 року. За який звітний період подавати розрахунок рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, якщо фактична заготівля деревини буде проведена у 2020 році?
543
Скільки декларацій з рентної плати та додатків до них потрібно подавати СГ, який здійснює спецвикористання лісових ресурсів?
Скільки податкових декларацій з рентної плати та додатків до них (в частині рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів) потрібно подавати суб’єкту господарювання, який здійснює спеціальне використання лісових ресурсів на лісових ділянках в різних населених пунктах або в різних районах одного населеного пункту (міста), в т. ч. у випадку об’єднання таких населених пунктів в об’єднані територіальні громади (коди органів місцевого самоврядування за КОАТУУ різні/однакові), які обслуговуються одним контролюючим органом?
312
Здійснення перерахунку суми рентної плати за спецвикористання лісових ресурсів
В яких випадках суб’єктом лісових відносин, який видає спеціальні дозволи (лісорубні та лісові квитки) здійснюється перерахунок суми рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів, зазначеної в лісорубному та в лісовому квитках?
444
Як заповнюються декларація з рентної плати у випадку виправлення помилок за минулий період у складі звітної (нової) декларації?
Як заповнюються рядки 1.1.1, 1.2.1 податкової декларації з рентної плати та рядки 1.1, 1.2, 5, 6 - 9 Додатків 8 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування» до неї у випадку виправлення помилок за минулий податковий період у складі звітної (звітної нової) декларації?
319