Відповіді на запитання за темою Платники єдиного податку

Зміна протягом року ставки єдиного податку ФОП-єдинником 3 групи: як заповнити Заяву
Як заповнити поле 5.3 Заяви про застосування спрощеної системи оподаткування у разі зміни протягом року ставки єдиного податку ФОП – єдинником третьої групи, та чи подавати окремо заяву на реєстрацію/анулювання платника ПДВ та в які терміни?
766
Як мобілізованому ФОПу скасувати борг з єдиного податку
Що необхідно зробити ФОПу-єдиннику першої або другої групи, мобілізованому у період дії воєнного стану в Україні та якому в ІКП здійснюють нарахування авансових внесків єдиного податку і надходять податкові вимоги, для скасування податковим органом таких нарахованих сум з єдиного податку?
140
Які штрафи за незберігання первинки єдинниками
Чи повинні ФОП-єдинники першої і другої груп та третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи та чи передбачена відповідальність за їх незберігання?
4048
Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
668
Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1543
Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
895