Відповіді на запитання за темою Платники єдиного податку

Чи повинні ФОП-єдинники сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення діяльності
Чи повинні ФОП-єдинники — власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) (землекористувачі, яким відповідно до закону надані у користування земельні ділянки державної та комунальної власності на правах постійного користування) сплачувати земельний податок у разі тимчасового припинення господарської діяльності?
490
Чи має мобілізований єдинник сплачувати податок за місяць, в якому його демобілізували
Чи необхідно ФОПу -єдиннику, якого мобілізували на особливий період, сплачувати податок за місяць, у якому його демобілізували, якщо демобілізація відбулася до 20-го числа?
1150
Чи зобов’язаний єдинник встановлювати розмір орендної плати не нижчим від мінімальної суми
Чи зобов’язаний ФОП-єдинник у разі надання в оренду нерухомого майна застосовувати Методику визначення мінімальної суми орендованого платежу за нерухоме майно фізособи?
702
Відповідальність ФОП за використання в підприємницькій діяльності поточних рахунків відкритих для власних потреб
Чи застосовують відповідальність до ФОП-єдинників першої – третьої груп, які для проведення операцій, пов’язаних із здійсненням підприємницької діяльності, використовують поточні рахунки фізособи, що відкрили для власних потреб?
604
Чи визначати обсяг доходу на загальній системі ФОПу, який з ІV кварталу бажає перейти на ЄП
Чи повинен ФОП, який з ІV кварталу поточного року бажає перейти на спрощену систему оподаткування, визначити обсяг доходу, отриманий упродовж такого року на загальній системі оподаткування?
114
Чи оподатковує юрособа єдиним податком безнадійну дебіторську заборгованість
У юрособи-єдинника третьої групи зі ставкою 5% була наявна дебіторська заборгованість по контрагенту. Термін позовної давності по ній збіг в 4 кварталі 2020 року. Чи оподатковувати єдиним податком таку суму дебіторської заборгованості при її списанні з балансу?
186
Як визначають два послідовних квартали для переходу єдинника 3 групи на сплату інших податків
Як визначають два послідовних квартали з метою переходу юрособи-платника єдиного податку третьої групи на сплату інших податків і зборів, якщо у такої особи виник в середині кварталу податковий борг у сумі понад 3 060 грн?
425