Як правильно нарахувати зарплату та подати зарплатну звітність

UA RU
Автор

Гончар Олена

головний редактор Вищої школи Головбуха
Щоб допомогти бухгалтерам по зарплаті не потонути у вирі законодавчих змін, Вища школа Головбуха підготувала рятівний круг — онлайн курс по зарплаті. Унікальна програма, що навчить, як уникнути зайвих витрат, не порушивши при цьому закону

 

Онлайн курс по зарплаті для бухгалтерів Вищої школи Головбуха « Розрахунок зарплати, звітність, перевірки» допоможе бухгалтеру-зарплатнику будь-якого підприємства — чи то мережа салонів краси, чи будівельна компанія, чи агрохолдинг… Також вона буде корисною для бухгалтера, який вирішив змінити профіль діяльності, але не має знань, як вести нарахування зарплати, тарифікувати посадові оклади, визначати форму оплату праці, готувати відповідні звіти для податкової, фондів і ще багато чого.

Курс по нарахуванню зарплати допоможе остаточно розібратися з особливостями нарахувань та проводити їх без помилок.

Зарплата: розрахунки, звітність, перевірки

Для старту навчання у Вищій школі Головбуха оплатіть курс за персональною пропозицією!

Телефонуйте: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні)️

Онлайн курс по зарплаті для бухгалтерів

Тож що входить у цей курс навчання для бухгалтера? Навчальна програма складається з чотирьох модулів: «Обираємо систему та форми оплати праці», «Нараховуємо зарплату», «Звітуємо про виплати» і «Працюємо з держорганами». Модулі своєю чергою діляться на курси, а ті — на уроки. Загалом у програмі 46 уроків, вона розрахована на 90 годин навчання. Уроки підкріплені відеопорадами експертів Вищої школи Головбуха, прикладами розрахунків, зразками документів і тестами. Ви зможете перевірити, як засвоїли нові знання та навички, потренуєтесь вести розрахунки, навчитесь виправляти помилки. Конспекти уроків можна скачати — обов’язково скористайтесь цією можливістю, щоб книга програми була напохваті.

Навчання у Вищій школі Головбуха дистанційне. Все, що вам треба для доступу до програми 24/7, — планшет чи комп’ютер і Інтернет. Розклад сплануйте як вам зручно.

Щойно ви пройдете підсумковий тест — чекайте на сертифікат про підвищення кваліфікації від Цифрового видавництва Експертус та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

До того ж своє прізвище ви зможете знайти в Єдиному реєстрі документів про підвищення кваліфікації Цифрового видавництва Експертус. У реєстр потраплять лише справжні професіонали, які довели високий рівень знань, адже пройшли підсумковий тест за обраною програмою у Вищій школі Головбуха.

Зарплата: розрахунки, звітність, перевірки

sertufikat_sereduna.png

 

Якщо ще вагаєтесь, чи варто витрачати час і гроші на навчання, подумайте про те, що, наприклад, за непроведену індексацію зарплати (навіть за минулі періоди!) на підприємстві чи помилки в індексації загрожує штраф у близько 42 тисячі гривень. Стільки ж — за недоплату працівнику за наднормову працю чи роботу в нічний час або у вихідний день. Як бачите, ліпше інвестувати час і кошти в навчання, а не в штрафи. До того ж, кожен штраф — це удар по вашій фаховій репутації.

Статистика Школи показує, що на всі запитання вступних тестів навчальних програм правильно відповідає лише кожен п’ятий бухгалтер. Тобто тільки 20% спеціалістів мають глибокі фахові знання. Це значить, що 80% бухгалтерів через брак знань наражають свої підприємства на штрафи.

Навчальні програми підвищення кваліфікації Вищої школи Головбуха — це не тільки експертна підтримка кожного бухгалтера, якої він зараз особливо потребує. Це також його впевненість у завтрашньому дні.

Над Програмою працювали

Зарплата 2020: розрахунки, звітність, перевіркиОлег СІЧ, видавець Експертус Головбух, ACCA DiplFR (rus)

 

3.pngТарас ШАРИЙ, шеф-редактор Експертус Головбух, ACCA DiplFR (rus)

 

9.pngТетяна КУПЧИК,головний редактор об'єднаної редакції Експертус Головбух, досвід роботи аудитором (сертифікат серії А)

 

Зарплата 2020: розрахунки, звітність, перевірки Наталія ТОВЧЕНИК, експерт з обліку та оподаткування, досвід роботи у податковій службі 15 роківзміст

Запрошуємо 13 грудня на безплатний вебінар! З'ясуємо, для кого мораторій на податкові перевірки скасували, а для кого - ні. Підкажемо, як уникнути фінансових ризиків
Центральна частина статичний блок 2