Акт приймання-передачі основних засобів зразок

UA RU
Автор

Експертус Головбух

експерти об'єднаної редакції Експертус Головбух
У статті знайдете акт приймання-передачі основних засобів, а також приклад його заповнення

Професійна сертифікація за МСФЗ

Акт приймання передачі основних засобів зразок

Нижче розміщуємо зразок акта.ЗРАЗОК Акту приймання передачі основних засобів

СКАЧАТИ ЗРАЗОК

Акт приймання-передачі основних засобів бланк

Бланк акта приймання-передачі основних засобівБланк акта приймання-передачі основних засобів

СКАЧАТИ БЛАНК

Акт приймання-передачі основних засобів застосовуйте для оформлення господарських операцій з безоплатного отримання та передачі ОЗ (групи ОЗ, які мають одне і те саме призначення, однакові технічні характеристики і вартість), крім безоплатної передачі відповідно до постанови КМУ від 21.09.1998 № 1482, а також під час передачі основних засобів покупцеві у разі їх відчуження.

Акт приймання-передачі внутрішнього переміщення основних засобів (типова форма № ОЗ-1)

типова форма № ОЗ-1

типова форма № ОЗ-1

СКАЧАТИ ФОРМУ

Цю типову форму Держстат скасував наказом від 22.10.2021 № 266. Бланк нечинний із 22.10.2021. Але його використання не заборонено чинним законодавством і не суперечить загальним вимогам до первинних документів. Тому суб’єкти господарювання за потреби можуть і надалі використовувати зазначену форму у своїй господарській діяльності. При цьому можна відійти від типової форми, яку скасували, зокрема не заповнювати/прибрати певні графи чи, навпаки, додати потрібні для роботи рядки. Головне, щоб у документі були всі обов’язкові реквізити первинного документа та він відображав суть господарської операції.

Передачу основних засобів зі складу (із запасу) в експлуатацію оформлюйте формою № ОЗ-1 «Акт приймання-передачі (внутрішнього переміщення) основних засобів».

Складайте загальний акт приймання декількох об’єктів основних засобів за формою ОЗ-1 лише під час обліку господарського інвентаря, інструменту, обладнання тощо, якщо ці об’єкти однотипні, мають однакову вартість і прийняті в одному календарному місяці.зміст

Запрошуємо 13 грудня на безплатний вебінар! З'ясуємо, для кого мораторій на податкові перевірки скасували, а для кого - ні. Підкажемо, як уникнути фінансових ризиків
Центральна частина статичний блок 2