Статті за темою Зміна системи оподаткування

Один рік — дві системи: як звітувати ФОПу під час переходу
Міграція між загальною та спрощеною системами оподаткування спричиняє чимало питань. Які звіти треба подати підприємцю, який припиняє свою діяльність, є платником єдиного податку, але має впродовж року минуле на загальній системі — відповідаємо
153
Готуємося з 1 липня переходити із 2% єдиного податку на іншу систему
Багато платників хоче залишитися спрощенцем після скасування 2% єдиного податку з 1 липня. Розглянемо, чи всі можуть на це розраховувати і як подати заяву тим, хто має таке право. Додаємо зразки заяв
24867
Заява про застосування спрощеної системи оподаткування: заповнення та подання
Спрощена система вигідна тим підприємцям і підприємствам, які мають незначні витрати у порівнянні з доходами. На спрощеній системі сплачують єдиний податок. Для того, щоб стати його платником треба подати відповідну заяву. Як заповнити заяву про застосування спрощеної системи оподаткування, коли, куди та як її подати, приклад заповнення заяви на спрощену систему оподаткування – усе це знайдете у консультації.
131877
Єдиний податок 5 група 2021
Наразі існує 4 групи єдиного податку, з яких для IT-підприємців підходять групи 2 і 3. Здебільшого айтішники «сидять» на 3 групі. Уже років 2 обговорють створення 5 групи спеціально для айтішників або стартапів. То чи буде вона у 2021 році? Яке оподаткування для неї обговорюється?
5532
Міграція між системами оподаткування: коли яку звітність подати
Систему оподаткування суб’єкти господарювання обирають на власний розсуд. Якщо згодом розуміють, що для їх бізнесу вона не підходить, — переходять на іншу. Яку звітність і в які строки подавати, коли змінюєте систему, — читайте далі.
2072