Коли доплату за роботу у вечірній час не проводять: роз’яснення Держпраці

Держпраці відмітило, що на законодавчому рівні регульовано тільки робота в нічний час. Якихось норм щодо вечірнього часу Кодекс законів про працю не містить.

Положення про оплату праці працівників СКАЧАТИ

Але доплати за роботу у вечірній час визначені Генеральною і галузевими (регіональними) угодами. Так, наприклад, Генеральною угодою передбачена доплата за роботу у вечірній час при багатозмінному режимі у розмірі 20 % годинної тарифної ставки (посадового окладу) за кожну годину роботи в такий час.

У Держпраці зауважили: доплату за роботу у вечірні час, передбачену Генеральною угодою, не проводять, якщо режим роботи працівників:

  • не відноситься до багатозмінного режиму (наприклад, робота сторожей за відповідним графіком виходу на роботу);
  • є багатозмінною, але на підприємство не поширюють положення Генельної угоди, і таку доплату не передбачено колективним договором (іншими внутрішніми документами підприємства).

Управління Держпраці у Кіровоградській області

Як оплачувати роботу за графіком «доба через три»

Коли доплату за роботу у вечірній час не проводять: роз’яснення Держпраці
Тарас ШарийКерівник експертної групи Експертус Головбух, сертифікований фахівець з міжнародних стандартів фінансової звітності (ACCA DipIFR(rus))
Деякі підприємства працюють безперервно, і нормальна тривалість робочого часу в них перевищує допустиму норму. Як оформити працівників і нараховувати їм зарплату?

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оплачувати роботу у нічний час

Оплата праці за роботу в нічний час — державна гарантія. Зневага до неї може дорого коштувати роботодавцеві та його посадовим особам. Розглянемо ситуацію, коли три працівники відпрацювали однакову кількість години у місяці та мають ідентичний оклад. Припустимо, один працював лише вдень, другий — вдень і ввечері, а третій — удень і вночі. Оплата їх праці різнитиметься. Пояснимо чому і на скільки
36053

Прожитковий мінімум 2024: розмір, таблиця, визначення

Прожитковий мінімум – це показник, який використовується у розрахунках різних соціальних виплат, наприклад пенсій, допомоги по безробіттю, аліментів. Також він використовується в оподаткуванні. Прожитковий мінімум з 1 січня 2024 року зріс. Тепер розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб становить 3028 грн. Усе, що варто знати про прожитковий мінімум 2024, – в огляді
45221

Перехідні відпускні: нарахування та облік

Часто відпустка працівника починається в одному місяці, а закінчується в іншому. Однак відпускні виплачують однією сумою незалежно від того, вписується відпустка у межі одного місяця, чи ні. Розглянемо, як це впливає на розрахунок відпускних, їхнє оподаткування та відображення в об’єднаній звітності (Додаток Д1, Додаток 4ДФ)
50691

Наказ про підвищення посадових окладів: чи можна від нього відмовитися

Із 01.04.2024 учергове підвищився розмір мінімальної зарплати. У зв’язку з цим деякі підприємства підвищуватимуть працівникам оклади. Експерт пояснив, чи достатньо роботодавцеві лише внести зміни до штатного розпису, а працівникам — дізнатися про підвищення за фактом виплати більшої зарплати
993

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді