Отримали рахунок за послуги без ПН: що з податковим кредитом

Суму ПДВ можна включати до податкового кредиту без отриманої податкової накладної (ПН) за рахунком, який виставляють платнику податку за надані послуги. Вартість послуг визначають за показниками приладів обліку. Такий рахунок має містити:

  • загальну суму платежу;
  • суму податку;
  • податковий номер продавця (п. 201.11 Податкового кодексу України).

За матеріалами ГУ ДФС у Тернопільській області

Отримали рахунок за послуги без ПН: що з податковим кредитом
Наталія ТОВЧЕНИК,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
ДФС вкотре змінила критерії ризиковості податкових накладних і розрахунків коригування до них. А також зняла тавро «ризиковий» з новачків — платників ПДВ, які зареєструвалися менше ніж три місяці тому.


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Податковий кредит з ПДВ 2024: відображаємо в обліку

Податковий кредит з ПДВ завжди був об’єктом прискіпливої уваги з боку податківців, так як впливає на обсяг податку сплаченого до бюджету. Сьогодні в консультації про право на податковий кредит з ПДВ, правила його обліку, податковий кредит з ПДВ проводки і приклади
153298

Ризики невизнання податкового кредиту

Первинні документи від постачальника надходять із запізненням у наступному звітному періоді. Причому виникає невідповідність між датами проведення податкових накладних та акта надання послуг. З’ясуємо, чи існують у такому разі ризики невизнання витрат та податкового кредиту з ПДВ
1112

Податковий борг: чим ризикує покупець, постачальник якого його має

Постачальник має податковий борг , за даними податківців, і його майно перебуває у податковій заставі. Розглянемо, чи зашкодять підприємству-покупцеві тимчасові фінансові проблеми постачальника.
2507

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді