Граничний строк реєстрації припадає на святковий чи вихідний день: коли реєструвати ПН

Якщо 15 число або останній день місяця припадають на вихідний, святковий або неробочий день, такий день є операційним днем.

Граничний строк реєстрації припадає на святковий чи вихідний день: коли реєструвати ПН

Операційний день триває в робочі дні з 8-ї до 20-ї години. Технічне обслуговування та регламентні роботи, що потребують зупинки Єдиного реєстру податкових накладних (ЄРП), не проводять протягом операційного дня, крім аварійних випадків.

Тобто, якщо граничний день реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування (ПН/РК) в ЄРПН припадає на святковий чи вихідний день, то такий день є операційним, що забезпечує можливість реєстрації ПН/РК протягом періоду з 8.00 до 20.00 (п. 201.1, п. 201.10 Податкового кодексу України та п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою КМУ від 29.12.2010 № 1246).

За матеріалами ГУ ДПС у Закарпатській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Таблиця даних платника податків: заповнення та подання

Таблиця даних платника податків – це та додаткова інформація, яку подає платник ПДВ з метою убезпечити себе від блокування податкової накладної чи розблокувати таку, якщо її реєстрація уже призупинена. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення та подання цього документа з урахуванням останніх роз’яснень ДПС.
200720

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
23774

Розрахунок коригування до податкової накладної

У консультації про розрахунок коригування до податкової накладної та причини коригувань, які податкова визначила для його складання. Наведемо умовні коди в розрахунку коригування, їхнє призначення та приклади складання розрахунків коригування з різними кодами («101», «102», «103», «104» і «301»)
478547

Податкова накладна

Обов’язок платників ПДВ вчасно реєструвати податкові накладні під час воєнного стану й надалі діє, попри всі перебої з електропостачанням. З актуальною формою податкової накладної та особливостями її складання допоможе ознайомитися роз’яснення експерта. У консультації знайдете зразки заповнення податкової накладної для типових ситуацій
318776

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді