До 10 листопада банки повторно повідомляють про всі відкриті рахунки за стандартом IBAN

IBAN: що має знати бухгалтер

З 01 — 10 листопада 2019 року банки мають повторно направити повідомлення про всі відкриті рахунки за стандартом IBAN (файли повідомлень F, V, К та T). У тому числі про рахунки за стандартом IBAN, які не були взяті на облік у контролюючих органах.

До 10 листопада банки повторно повідомляють про всі відкриті рахунки за стандартом IBAN

На направлені повідомлення про зміну рахунків платників податків у національній та іноземній валютах за стандартом IBAN банк отримає:

  • підтвердження про взяття рахунку на облік;

або

  • повідомлення, що такий рахунок уже є на обліку у контролюючих органах (код причини відмови «5»).

За матеріалами Прес-служби ДПС


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Товарний чек: зразок

Які обов’язкові реквізити товарного чека, яка його форма та зміст — про все це у статті
32199

Розрахунки та зобов’язання. База бухпроведень

В одному місці редакція «Експертус Головбух» зібрала для вас найпоширеніші бухгалтерські проведення по розрахункам та зобов’язанням: дебіторській та кредиторській заборгованості, дисконтуванню, порушенню договірних зобов'язань, податкам та зборам. Більше проведень знайдете у рубрикаторі або через пошуковий рядок
60

Розрахунково-платіжна відомість працівника

Про розрахунково-платіжну відомість та її призначення розповімо у даній консультації. Також наведемо зразок заповнення розрахунково-платіжної відомості та повідомлення про розміри виплат (розрахункового листка)
41113

Розрахунки з постачальниками та підрядниками: бухгалтерський облік

Найбільш повсякденна операція у бухгалтерському обліку? Мабуть, це облік розрахунків, адже придбання товарів, робіт, послуг відбувається мало не щодня. Які рахунки використовуються, облік податкового кредиту з ПДВ, як впливає система оподаткування на розрахунки та в якій формі їх можна проводити, розрахунки в іноземній валюті – це питання даного огляду.
61218

Грошові кошти та валютні операції. База бухпроведень

В одному місці редакція системи «Експертус Головбух» зібрала для вас найпоширеніші бухгалтерські проведення по грошовим коштам та валютним операціям: готівці, безготівковим розрахункам, іноземній валюті та курсовим різницям. Більше проведень знайдете у рубрикаторі або через пошуковий рядок
122

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді