ФОП повертає юрособі суму попередньої оплати: як показати в ф. № 1ДФ

Податковий агент під час нарахування (виплаті) доходів має відобразити в податковому розрахунку такі доходи на користь всіх платників податків. В т. ч., що виплачені на користь самозайнятих осіб — ФОП та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність.

ФОП повертає юрособі суму попередньої оплати: як показати в ф. № 1ДФ

Якщо ФОП повертає суми попередньої оплати під час розірвання договору, яку ви показали у розрахунку за формою № 1 ДФ за попередній квартал, то зазначайте від’ємне значення цієї суми у податкового розрахунку за будь-який наступний податковий період, протягом якого вам повернули кошти.

За матеріалами ГУ ДПС у Волинській області


Вебінар для бухгалтера

Статті за темою

Усі статті за темою

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО/ВЗ: виправляємо з експертом

Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання по ньому все ще залишаються. Серед таких – як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади – у консультації
196872

Приклад заповнення Додатка 1 до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Податковий розрахунок за ІІІ квартал 2023 року подайте до 9 листопада. Діє оновлена форма, проте змін у ній не багато. Щоб правильно сформувати Додаток Д1, скористайтеся прикладами ситуацій у статті
55319

Додаток 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ: зразки заповнення

Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізичних осіб, зокрема й ФОП. З’ясуємо коли та як подавати 4ДФ та за яким алгоритмом заповнювати.
66719

Додаток 5 до об'єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати

Експерт роз’яснить, коли необхідно вперше подавати Додаток 5 податкового розрахунку. У статті також ознайомитеся з алгоритмом заповнення і зможете скачати зразки заповнення Д5 до податкового розрахунку.
25500

Алгоритм заповнення єдиної звітності 2021

Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
22223

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді