Новини за темою Інвентаризація

Головне для бухгалтера у листопаді 2023 року
Головне для бухгалтера у листопаді 2023 року
В огляді — найважливіше, що має врахувати бухгалтер у листопаді. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера
5473
Адмінарешт майна: коли застосовують
Адміністративний арешт майна платника — винятковий спосіб забезпечення виконання платником його обов’язків, визначених законом
2420
Інвентаризація-2022 в умовах війни
Добігає кінця бухгалтерський 2022 рік, і воєнний стан не звільняє підприємства від обов’язку провести річну інвентаризацію активів і зобов’язань. Які воєнний стан вплинув на проведення інвентаризації і чи можна її не проводити під час війни? Як проінвентаризувати активи, якщо комісія не в повному складі? Чи достатньо лише інвентаризаційних документів, аби списати втрачене майно? Чи безпечно після річної інвентаризації позбутися заборгованості контрагентів з тимчасово окупованої території або рф/рб? Які обліково-податкові наслідки матимуть результати інвентаризації активів та зобов’язань, в т. ч. з урахуванням воєнних норм? Долучайтеся до вебінару, на якому разом із експертом з’ясуєте відповіді на ці та інші запитання.
1172
Головне для бухгалтера у грудні 2021 року
В огляді — найважливіше, що має врахувати бухгалтер в грудні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера.
5877
Працівники не вакцинувалися проти COVID-19: чи відстороняти від роботи під час річної інвентаризації
Матеріально відповідальна особа і один із членів комісії не надали документів, які підтверджують профілактичне щеплення проти COVID-19. Утім, у цей період на підприємстві триває щорічна інвентаризація. Тож як керівнику не порушити законодавство і забезпечити інвентаризацію на підприємстві?
1532