Єфімов Олександр

Єфімов Олександр
керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та партнери», адвокат, аудитор, доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана
  • керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Адвокатська фірма «Єфімов та партнери»;
  • адвокат;
  • аудитор;
  • доцент кафедри цивільного та трудового права Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.

Статті автора

Інвентаризація без МВО: можливо?
Підприємство має провести інвентаризацію на складі, а завскладом перебуває на лікарняному. Чи можна провести інвентаризацію без матеріально відповідальної особи і дати їй підписати документи пізніше?
5508
Взаємозалік заборгованостей: право та податкові наслідки
Підприємство має заборгованість за договором позики перед засновником-нерезидентом та за несплаченими відсотками. Водночас засновник-нерезидент має заборгованість із внесків до статутного капіталу підприємства після прийняття рішення про збільшення статутного капіталу, основна сума якого була внесена в повному обсязі. Чи можна провести взаємозалік зустрічних вимог за такими заборгованостями? Які податкові наслідки цієї операції?
2476
Особливості виплати й оподаткування дивідендів у ТОВ
Одержання прибутку — кінцева мета діяльності будь-якого комерційного підприємства. Не є винятком і товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ). Проаналізуємо різні ситуації, які виникають у ТОВ під час нарахування та виплати дивідендів.
44283
Особенности выплаты и налогообложения дивидендов в ООО
Получение прибыли — конечная цель деятельности любого коммерческого предприятия. Не является исключением и общество с ограниченной ответственностью (ООО). Проанализируем различные ситуации, которые возникают у ООО при начислении и выплате дивидендов.
17766
Ділова мета: приклад із судової практики
Продаж продукції за збитковими цінами викликає невгасимий інтерес контролюючих органів і спонукає їх до податкових донарахувань. І це всупереч законодавству та логіці, бо при здійсненні госпоперацій є ризик не отримати доходу взагалі. Але віднести збиткові операції до господарських можливо, лише обгрунтувавши ділову мету укладення угод з реалізації товару за ціною, нижчою за його собівартість. Так стверджує суд, пропонуючи свої аргументи
1475
Які наслідки розірвання договору оренди землі з будівлею на ній
Підприємство 2010 року уклало з міською радою договір оренди земельної ділянки. На орендованій ділянці розташовані будівлі підприємства. Через фінансову скруту підприємство наразі не має змоги сплачувати орендну плату за землю. Міська рада планує в судовому порядку розірвати договір оренди й вилучити земельну ділянку з користування. Якими будуть наслідки для підприємства?
1848