Перевірка місця торгівлі СГ на відповідність правилам роздрібної торгівлі алкогольними напоями

258

Запитання

При проведенні якої перевірки здійснюється перевірка місця торгівлі СГ, що здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями на відповідність правилам роздрібної торгівлі алкогольними напоями та які документи мають надати (пред’явити) посадові особи контролюючого органу для проведення такої перевірки?

Відповідь

Перевірка місця торгівлі суб’єкта господарювання, що здійснює роздрібну торгівлю алкогольними напоями на відповідність правилам роздрібної торгівлі алкогольними напоями здійснюється при проведенні фактичної перевірки такого суб’єкта господарювання.

Чи покарають за воєнного стану за неподання звітності та несплату податків

Акцизний податок 2018

Посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення фактичної перевірки за умови пред’явлення таких документів: направлення на проведення такої перевірки, копії наказу про проведення перевірки, службового посвідчення осіб, які зазначені в направленні на проведення перевірки.

Читати повну відповідь

ЗІР, категорія 115.03

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Валютне регулювання

Валютний нагляд з боку банків за операціям в іноземній валюті – це той інструмент, який накладає певні обмеження у зовнішньоекономічній діяльності та валютних операціях. Це може стосуватися не лише підприємств і підприємців, але й звичайних фізосіб. Якими є ці нюанси для 2024 року розповімо в огляді
66657

Перевірки агропідприємств 2024: до чого готуватись

Під час війни перелік перевірок скоротився, але їх не припинили остаточно. Законотворці поступово скасовують заборони. Експерт підкаже, на які перевірки чекати цьогоріч аграріям. Розглянемо, які перевірки можуть проводити ДПС, ПФУ, Держпраці та Держпродспоживслужба
721