Коли ДПС може продовжити граничні строки подання податкової звітності

424

Запитання

За яких обставин керівник органу контролю може продовжити граничні строки подання податкової звітності?

Відповідь

⚡️ Таблиця даних платника ПДВ: п’ятькейсів, щобуникнути блокування ПН

Керівник ДПС може продовжити граничні строки подання податкової декларації, скарги про перегляд рішень ДПС, заяви про повернення надміру сплачених грошових зобов’язань (далі — граничні строки), якщо платник податків:

  • перебував за межами України;
  • перебував у плаванні у складі команди/екіпажу морських суден за кордоном України;
  • перебував у місцях позбавлення волі за вироком суду;
  • мав обмежену свободу пересування через ув’язнення чи полон на території інших держав або інші обставини непереборної сили, що підтвердив документально;
  • суд визнав його безвісно відсутнім;
  • перебував у розшуку у випадках, що передбачає закон.

Щоб продовжити граничні строки платник податків має подати органу контролю письмову заяву.

На період продовження граничних строків штрафні санкції не застосовують:

  • до платників податків — фізичних осіб;
  • посадових осіб юрособи, якщо впродовж граничних строків юрособа не мала інших посадових осіб, які уповноважені нараховувати, стягувати та вносити до бюджету податки, а також вести бухоблік, складати та подавати податкову звітність (п. 102.6 Податкового кодексу України).

За інформацією Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з великими платниками податків


Сильна підтримка — сильна Україна! Це звичайно про нас із вами. Ми опинилися в невідомому досі для нас становищі. Тому щоб ви та ваша компанія залишалася у робочій колії, пропонуємо підтримку. Зекономте на передплаті фахових видань «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також до експертно-правової системи «Експертус Головбух».

Обговоріть передплату з вашим менеджером: 0 800 21 12 20 (дзвінки безплатні) або напишіть у чат. Миру нам.

Знижки на передплату бухгалтерських виданьСкористайтеся нагодою та отримайте знижки на передплату професійних е-журналів «Головбух», «Головбух Агро», «Головбух Медицина», а також експертно-правової системи «Експертус Головбух»!

Останні новини

Усі новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Календар бухгалтера 2024: червень

Червень ― наша боротьба триває, ми мужньо боремося з ворогом та продовжуємо працювати. Виробничий календар на червень 2024 та податковий календар на червень, допоможе бухгалтеру вчасно подати звітність та сплатить податки
21753

Головне для бухгалтера в травні 2024 року

В огляді — найважливіше, що маєте врахувати в травні. Це нові або оновлені консультації, форми із зразками заповнення, довідники і найважливіші новини, які вплинуть на роботу бухгалтера в травні. Роботи, як завжди, багато, але разом ми впораємось!
2726

Форма № 4-ПН

Хто і коли повинен подавати Звіт № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці», актуальний бланк і зразок форми № 4-ПН — у статті
7900