Відповіді на запитання за темою Бухгалтерський облік

Як оподатковувати ПДФО дохід від продажу земельних ділянок с/г призначення
За якими ставками ПДФО оподатковують доходи фізичної особи – резидента, отримані від послідовного продажу протягом звітного податкового року двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення у вигляді часток (паю), які були отримані у спадщину?
407
Списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності
Як в податковому обліку з ПДВ покупця відобразити операцію зі списання кредиторської заборгованості, за якою минув термін позовної давності, за отриманими товарами/послугами, розрахунки за які не провели з постачальниками – резидентами?
1139
Як подати інформацію про транспортні засоби спецпризначення в формі № 20-ОПП
Чи можна інформацію про транспортні засоби спеціального призначення (автопогрузчик, евакуатор, снігозбиральник, сідельний тягач тощо) подати як узагальнену з типом об’єкта оподаткування «Автотранспорт» із зазначенням загальної кількості транспортних засобів в графі 12 Повідомлення № 20-ОПП?
416
Чи можна перенести збитки при переході зі спрощенки на загальну систему оподаткування
Чи має право платник податку на прибуток, який повернувся зі спрощеної системи оподаткування (у т. ч. з 2%), зменшити фінрезультат до оподаткування на суму від’ємного значення об’єкта оподаткування, що обліковувалася у нього до переходу на спрощену систему оподаткування (у т. ч. якщо повернення на загальну систему оподаткування відбулося в наступному році)?
611
Облік нерезидента та його відокремленого підрозділу як окремих платників: скільки подавати заяв № 1-ОПН
Скільки заяв за формою № 1-ОПН має подати до органу контролю нерезидент та його відокремлений підрозділ, щоб одночасно стати на облік як окремі платники податків?
461
Благодійна організація перераховує допомогу іншій благодійній організації: чи втратить статус неприбутківця
Чи розцінюють перерахунки благодійною організацією іншим таким організаціям благодійної допомоги як нецільове використання допомоги? Чи призведе це до втрати ознаки неприбутковості з подальшим виключенням з Реєстру неприбуткових установ та організацій?
208
Які штрафи за незберігання первинки єдинниками
Чи повинні ФОП-єдинники першої і другої груп та єдинники третьої групи, які не є платниками ПДВ (крім е-резидентів), зберігати первинні документи та чи передбачена відповідальність за їх незберігання?
3283