Відповіді на запитання за темою Бухгалтерський облік

За невиконанням умов кредитного договору банк вилучив заставлене майно: чи сплачувати фізособі податки
Чи виникає об’єкт оподаткування у фізичної особи, якщо банк за договором з такою особою вилучає заставлене нерухоме або рухоме майно та бере його на свій баланс як основний засіб, у зв’язку з невиконанням умов кредитного договору?
161
Як облікувати виручку від продажу товарів через РРО
Підприємство торгівлі має головну касу. Відокремлені підрозділи ведуть розрахунки із застосуванням РРО. Виручку від реалізації товарів за даними Z-звітів отримуємо готівкою та через еквайринг. Як облікувати розрахунки?
141
Повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного капіталу юрособи: що з ПДВ
Чи оподатковують ПДВ операцію з повернення основних фондів, попередньо внесених до статутного капіталу юрособи іншими юрособами або фізособами, у разі їх виходу з числа засновників або учасників такої ЮО?
594
Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
76
В якій валюті скласти авансовий Звіт, якщо невикористані кошти працівник повертає в інвалюті
В якій валюті складати Звіт про використання коштів/електронних грошей, виданих на відрядження або під звіт за кордон, якщо невикористані кошти працівник повертає в іноземній валюті?
578
Чи має право підпису податкової звітності особа, яка не є працівником юрособи
Чи може керівник юрособи надати право підпису податкової звітності в електронному вигляді фізособі, яка на підставі договору здійснює ведення бухгалтерського обліку та не є працівником такої юрособи?
1559