Відповіді на запитання за темою Бухгалтерський облік

Відображення в податковому обліку внесків до статутного капіталу іншої юрособи ОЗ та НМА
Як у податковому обліку відображається операція з внесення до статутного капіталу іншої юридичної особи основних засобів та нематеріальних активів або повернення внеску засновнику у вигляді основних засобів?
55
Формування Повідомлень про набуття або відчуження частки резидентом в іноземній юридичній особі
Скільки потрібно формувати Повідомлень про набуття (початок здійснення фактичного контролю) або відчуження частки (припинення фактичного контролю) резидентом в іноземній юридичній особі або майнових прав на частку в активах, доходах чи прибутку утворення без статусу юридичної особи (КІК) (два чи одне), якщо дата відчуження частки відбувається в одному місяці (серпні), а дата припинення здійснення фактичного контролю в іншому місяці (вересні)?
49
Придбали кваліфіковані сертифікати та права на комп’ютерні програми: до яких нематеріальних активів віднести
До яких груп нематеріальних активів належать витрати на придбання права користування комп’ютерними програмами та кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів?
1274
Оподаткування ПДФО допомоги на лікування в Україні або за кордоном
Чи підлягає оподаткуванню ПДФО сума коштів, що надає благодійна організація як допомогу на лікування або медичне обслуговування фізособи в Україні або за кордоном, і які необхідно підтвердні документи для цілей оподаткування?
178