Відповіді на запитання за темою Відрядження

Які терміни повернення невикористаної валюти відрядженим працівником
Які терміни повернення невикористаного залишку готівкової іноземної валюти, що була отримана суб’єктом господарювання з поточного рахунку для забезпечення витрат на відрядження працівників за кордон?
371
Чи сплачувати турзбір із броні за проживання
Чи передбачена сплата туристичного збору податковим агентом при зарахуванні попередньої оплати (авансу) за проживання та яким чином аванс враховується при остаточному розрахунку туристичного збору?
383
На яку дату та за яким валютним курсом відображаються кошти у відрядженні?
На яку дату та за яким валютним курсом відображаються кошти, використані працівником під час перебування у службовому відрядженні за кордоном при складанні Звіту про використання коштів виданих на відрядження або під звіт?
384
Чи поширюється обмеження щодо граничної суми готівкового розрахунку у відрядженні?
Чи поширюється обмеження щодо граничної суми готівкового розрахунку у розмірі 10000 грн. на використання коштів, виданих на відрядження, у разі придбання товарно-матеріальних цінностей?
256
ПДФО з вартості електронного проїзного квитка, що відшкодована працівнику у відряджені
Чи оподатковується ПДФО вартість роздрукованого електронного проїзного квитка на залізничному транспорті, за умови, що оплата була здійсненна через мережу Інтернет, що відшкодована роботодавцем працівнику, який перебував у відряджені?
341
Нарахування та утримання ПДФО з доходу у вигляді надміру витрачених коштів, отриманих ФО на відрядження
Яким чином податковий агент нараховує та утримує ПДФО з доходу у вигляді надміру витрачених коштів, отриманих ФО на відрядження або під звіт та не повернутих у встановлені строки?
278