Відповіді на запитання за темою Дека з ПДВ

Чи відображати в ПДВ-звітності штраф у разі самостійного виправлення помилок, які призвели до заниження ПЗ
Чи відображають в податковій звітності з ПДВ штрафні санкції у разі самостійного виправлення в податковій декларації з ПДВ за минулий податковий період помилок, які призвели до заниження податкових зобов’язань, якщо сума штрафу дорівнює 50 копійок або менше 50 копійок?
570
Чи штрафують за заниження податкового зобов'язання з ПДВ, якщо самостійно виправити помилку в Декларації за війни
Чи нараховуються штрафні санкції на суму заниженого податкового зобов’язання з ПДВ у разі самостійного виправлення помилок, допущених у деклараціях з ПДВ, поданих за звітні (податкові) періоди, які припадають на період дії воєнного стану?
527
Чи може платник податку відмовитися від повернення надміру/помилково сплачених коштів
Чи може платник податку відмовитися від повернення на поточний рахунок надміру/помилково сплачених з електронного рахунку у системі електронного адміністрування ПДВ коштів, якщо заповнена таблиця 3 додатка 4 (Д4) до податкової декларації з ПДВ?
281
Як позбутися показника суми перевищення ПДВ
Підприємство — платник ПДВ не включає до податкових декларацій помилкові податкові накладні на нереальні господарські операції та розрахунки коригування на «нуль» із кодом причини коригування «103». Але система СЕА ПДВ формує показник ∑Перевищ, який безпідставно зменшує суму реєстраційного ліміту. Як виправити ситуацію?
1708