Відповіді на запитання за темою Екологічний податок

Чи є платниками екоподатку госпсуб’єкти за розміщення відходів, які утворилися у процесі їх діяльності
Чи є СГ платниками екологічного податку за розміщення відходів, які утворилися у процесі їх діяльності та продаються як товар або використовуються у власному виробництві, у т.ч. металобрухт?
24
Як відкоригувати нараховані за періоди 2022—2023 років суми екоподатку через «воєнні» пільги
Яким чином заповнюють колонки 2—5 Додатка 1, 2—6 Додатка 2, 2—7 Додатка 3 до податкової декларації екологічного податку з типом «уточнююча» для зменшення суми податкового зобов’язання за об’єкти оподаткування, розташовані на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до положень підпункту 69.16 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України?
1320
Чи є платниками екологічного податку філії та інші відокремлені підрозділи
Чи є платниками екологічного податку філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, у разі здійснення ними викидів стаціонарними джерелами забруднення, скидів, розміщення відходів?
456
Як заповнити Додаток 3 до декларації екоподатку
Як заповнюють рядки 1.1, 1.2 та 4—8 додатка 3 «Розрахунок за розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об’єктах» до податкової декларації екологічного податку?
662
Перевищили обсяг викидів двоокису вуглецю: як заповнити додаток 1 до екодекларації
Як заповнити додаток 1 до податкової декларації екологічного податку за І квартал та наступні звітні квартали поточного року в частині викидів двоокису вуглецю в атмосферне повітря, якщо протягом поточного року перевищили обсяг викидів у 500 т?
727
Який код за КАТОТТГ зазначити у рядках 2, 3 податкової декларації екологічного податку та рядку 3 додатка 1 до неї
Як заповнити рядок «код за КАТОТТГ адміністративно-територіальної одиниці» рядків 2, 3 податкової декларації екологічного податку, у т. ч. у разі подання копії декларації в електронній формі за основним місцем обліку, та рядки 3.1, 3.2 рядка 3 додатка 1 до цієї декларації?
699