Відповіді на запитання за темою Декларація з податку на прибуток

Алгоритм заповнення окремих рядків додатка Дія до Декларації з податку на прибуток
Чи потрібно вказувати в р. 14.3 Додатку ДІЯ (рядок 14) комісію, яку банк утримав з фірми на обслуговування відкритого в ньому рахунку? Чи потрібно включати в р. 14.6 послуги, які фірма надає фірмам з переліку 480? Якщо так, то як у такому разі заповнювати рядок 15? За умови, що у 2023 році фірма була: у 1 кварталі — платником податку на прибуток, з 2 кварталу — платником ПНВК.
62
Поворотна фіндопомога та додаток ДІЯ: чи включати до рядку 18
Чи потрібно суму поворотної фіндопомоги, наданої, включати надавачу до додатку ДІЯ до рядку 18, якщо фіндопомогу надали, коли надавач та отримувач були резидентами Дія Сіті — платниками податку на прибуток на загальних умовах, а повернули — коли обидва стали платниками податку на прибуток на особливих умовах? Фіндопомогу повернули протягом 12 календарних місяців.
76
Чи проставляти позначку у полі «Наявність рішення» прибуткової декларації при незастосуванні коригувальних різниць
Як у Податковій декларації з податку на прибуток підприємств платником податку зазначається рішення про незастосування коригувань фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розділу ІІІ ПКУ?
519
Підприємство з доходом до 40 млн грн коригує фінрезультат на різниці: коли можна відмовитися
Чи має право платник податків, доходи якого не перевищували 40 млн грн, але при цьому такий платник застосовував коригування фінансового результату до оподаткування на різниці, визначені відповідно до положень розд. ІІІ ПКУ, прийняти рішення про незастосування коригувань фінансового результату на другий, третій рік в безперервній сукупності років в кожному з яких розмір доходу не перевищує 40 млн грн?
617
Як заповнити додаток ПП, якщо міжнародний договір звільняє дохід нерезидента від оподаткування
Яку дату вважають початком/закінченням користування пільгою для графи «Строк користування податковою пільгою у звітному періоді» додатка ПП до декларації з податку на прибуток при застосуванні норм міжнародного договору України про уникнення подвійного оподаткування?
627
Яку суму дивідендів для фізосіб відобразити у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до декларації з прибутку
Яку суму дивідендів вказують у рядках 1 та 1.1 додатка АВ до податкової декларації з податку на прибуток підприємств, нараховану чи виплачену за вирахуванням утриманого ПДФО та військового збору?
425
За якою формою прибуткової декларації звітувати резидентам Дія Сіті за 2022 рік
За яким ідентифікатором форми в електронному вигляді платники податку на прибуток, у т. ч. резиденти Дія Сіті — платники податку на особливих умовах, подають податкову декларацію з податку на прибуток підприємств за 2022 рік?
398
Не подали звіт про КІК разом з річною декларацією про доходи: чи буде штраф
Які штрафні санкції застосовують за те, що контролююча особа не подала чи несвоєчасно подала Звіт про контрольовані іноземні компанії одночасно з поданням річної декларації про майновий стан і доходи?
790