Відповіді на запитання за темою Рентна плата

Як відкоригувати нараховані за періоди 2022—2023 років суми екоподатку через «воєнні» пільги
Яким чином заповнюють колонки 2—5 Додатка 1, 2—6 Додатка 2, 2—7 Додатка 3 до податкової декларації екологічного податку з типом «уточнююча» для зменшення суми податкового зобов’язання за об’єкти оподаткування, розташовані на територіях активних бойових дій або тимчасово окупованих російською федерацією, відповідно до положень підпункту 69.16 пункту 69 підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України?
1304
Чи є платниками екологічного податку філії та інші відокремлені підрозділи
Чи є платниками екологічного податку філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, у разі здійснення ними викидів стаціонарними джерелами забруднення, скидів, розміщення відходів?
450
Змінились технічні умови для деревини дров’яної: як це випливає на рентну плату за лісові ресурси
Набрали чинності технічні умови ТУ У 16.1-00994207-005:2018 «Деревина дров’яна. Класифікація, облік, технічні вимоги» (далі – Технічні умови), якими деревину дров’яну класифіковано як промислового і непромислового використання. Водночас втратили чинність технічні умови ТУ У 56.196 «Деревина дров’яна для технологічних потреб. Технічні умови». Чи виникає у підприємства обов’язок донарахувати суми рентної плати за використання лісових ресурсів за деревину промислового значення (далі – Рентна плата), яку він не використовує для технологічних потреб?
204
За які обсяги води не справляють рентну плату
За які обсяги води не справляють рентну плату за спеціальне використання води первинними водокористувачами та чи декларують такі обсяги води в додатку 5 до податкової декларації з рентної плати?
448
Чи включати суми ПДВ до складу доходу, що отримує платник рентної плати від реалізації у звітному періоді видобутих корисних копалин (мінеральної сировини)
Чи враховують суми ПДВ до складу доходу, отриманого платником рентної плати від реалізації у звітному (податковому) періоді видобутих корисних копалин (мінеральної сировини)?
1058