Статті за темою Припинення діяльності ФОП

ФОП (фізособа-підприємець)
Якщо у вас є ідея щодо створення своєї власної справи — візьміться за неї сьогодні й будете мати результат уже завтра. Ідея — це, звичайно, головне, але ще треба зробити перші кроки та оформити початок власного бізнесу. Саме про це і розповімо у консультації
58627
Як закрити ФОП онлайн
Електронна послуга припинення ФОП онлайн дозволяє здійснити онлайн-подання заяви про державну реєстрацію припинення фізичною особою-підприємцем її підприємницької діяльності. Про те як закрити ФОП онлайн у 5 кроків — читайте у статті.
8063
Ліквідаційний звіт з ЄСВ 2020
При закритті бізнесу ФОП має відзвітуватися, зокрема і з ЄСВ. Як скласти ліквідаційний звіт, коли його подати підприємцю-єдиноподатнику та підприємцю-загальносистемнику розглянемо у даній консультації.
16573
Закриття ФОП 2020
Власний бізнес вирішили закрити. Або ж у наданні послуг і виконанні робіт за цивільно-правовими договорами більше потреби немає. Отже, настав час припинення ФОП. Як підприємцю знятися з реєстрації та все закрити, щоб потім не було клопоту. Крок за кроком розповімо про все у статті.
19286
Створення ФОП 2020
Кожна людина може відкрити свою справу та побудувати успішний бізнес. І щоб осилити цей шлях, треба мати не тільки ідею, але й зробити перший крок. І найпростіше його здійснити шляхом реєстрації фізособою-підприємцем (ФОП). Як зареєструвати ФОП 2020 — у статті.
30904
ФОП припиняє діяльність: як зніматися з обліку та подавати звітність
Новації у законодавстві зобов’язують ФОП платити щомісячно єдиний соціальний внесок, навіть якщо ФОП не провадив ніякої діяльності. Через припинення підприємницької діяльності ФОП виникає багато запитань
38415