Статті за темою Форма № 1ДФ

Помилки у податковому звіті з ЄСВ та ПДФО/ВЗ: виправляємо з експертом
Хоча Податковий розрахунок з ПДФО, ВЗ та ЄСВ уже давно існує та об’єднаний, але питання по ньому все ще залишаються. Серед таких – як виправити помилки у цьому податковому звіті. Про способи виправлення помилок у Податковому розрахунку та приклади – у консультації
185536
Приклад заповнення Додатка 1 до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ
Податковий розрахунок за ІІІ квартал 2023 року подайте до 9 листопада. Діє оновлена форма, проте змін у ній не багато. Щоб правильно сформувати Додаток Д1, скористайтеся прикладами ситуацій у статті
53546
Додаток 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ: зразки заповнення
Додаток 4 ДФ Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ призначений для того, щоб відображати в ньому нарахування будь-яких доходів на користь фізичних осіб, зокрема й ФОП. З’ясуємо коли та як подавати 4ДФ та за яким алгоритмом заповнювати.
64878
Додаток 5 до об'єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ: коли подавати і як заповнювати
Експерт роз’яснить, коли необхідно вперше подавати Додаток 5 податкового розрахунку. У статті також ознайомитеся з алгоритмом заповнення і зможете скачати зразки заповнення Д5 до податкового розрахунку.
25011
Алгоритм заповнення єдиної звітності 2021
Звітувати з ЄСВ повинен майже кожний суб’єкт господарювання. Це стосується як тих, хто має найманих працівників, так і самозайнятих осіб, які звітують “за себе”. У консультації розглянемо, по яких звітах наразі “розподілений” ЄСВ та зосередимося на звітуванні з ЄСВ по найманим працівникам, наведемо зразок заповнення єдиної звітності.
20766
Заповнення форми № 1ДФ
Форма 1ДФ 2020 – щоквартальний звіт, який пов’язаний зі сплатою ПДФО та військового збору. Подається завжди, якщо нараховувався дохід фізичним особам. Сьогодні в консультації про нюанси заповнення форми № 1ДФ за ІІІ квартал 2020.
128747
Уточнюючий розрахунок за формою № 1ДФ
Помилки трапляються навіть у досвідчених бухгалтерів. Це може статися не тільки через неуважність, але й через інших осіб: починаючи від самого працівника й закінчуючи кадровиками. Як же виправити помилку, що прокралася в податковий розрахунок № 1ДФ і який штраф за це буде? Розповімо у статті.
27735
З 1 липня діють нові ознаки доходу для форми № 1ДФ
Оновили Довідник ознак доходів. Спочатку в ДПС зазначали, що нові ознаки доходу для форми № 1ДФ потрібно буде застосовувати починаючи з ІІІ кварталу 2020 року, тобто при поданні ф. № 1ДФ за ІІІ квартал (гранична дата подання - 12 жовтня). Проте згодом частину повідомлення прибрали... Про головні зміни - у статті
6574
ID-картка замість паспорта: як у формі № 1ДФ зазначити відсутність ідентифікаційного номера
Працівник без ідентифікаційного коду (не має такого за релігійними переконаннями) та з ID-карткою замість паспорта. Як правильно в податковому розрахунку за формою № 1ДФ заповнити інформацію про такого працівника?
11073